David Beckham będzie Waszą ulubioną gwiazdą. Był z rodziną w restauracji, aż nagle... "Piękny gest"

Zwykle o gwiazdach można przeczytać w kontekście skandali różnej materii, modowych wpadek, czy spektakularnych efektów odchudzania, dlatego takie wiadomości, jak te o Davidzie Beckhamie cieszą podwójnie.
Piękny gest Beckhama David Beckham będzie Waszą ulubioną gwiazdą. David Beckham w restauracji jedną porcję ekstra, którą prosił, aby zapakować. Kanapka przeznaczona była dla bezdomnego mężczyzny nieopodal lokalu. Zwykle o gwiazdach można przeczytać w kontekście skandali różnej materii, modowych wpadek, czy spektakularnych efektów odchudzania, dlatego takie wiadomości, jak te o Davidzie Beckhamie cieszą podwójnie. Gość restauracji Tommi's Burger Joint jadł lunch niedaleko stolika, który zajęła rodzina Beckhamów. David Beckham zamówił poza jedzeniem dla siebie jeszcze jedną porcję ekstra, którą prosił, aby zapakować. Jak się po chwili okazało, kanapka przeznaczona była dla bezdomnego mężczyzny, którego widział nieopodal lokalu. - David wyszedł z lokalu zapakowanym burgerem w dłoni i butelką piwa w kieszeni - relacjonował gość restauracji dla "The Sun". - Gdy dał mu tę kanapkę, twarz mężczyzny rozjaśniła się. To taki miły gest. Chwilę razem porozmawiali, pośmiali się, a następnie Beckham wrócił do rodziny - czytamy. To nie pierwszy raz, gdy Beckham spontanicznie wykonuje tego typu ciepłe gesty. Na początku tego roku idąc ulicą był świadkiem, jak grupa ratowników medycznych pomaga starszemu mężczyźnie. Były piłkarz pozdrowił załogę ambulansu i po 10 minutach znów do nich wrócił. Jak się okazało, zaszedł do kawiarni i kupił za równo lekarzom jak i pacjentowi ciepłą herbatę i kawę. Nie odmówił też wspólnego zdjęcia.

Gość restauracji Tommi's Burger Joint jadł lunch niedaleko stolika, który zajęła rodzina Beckhamów. David Beckham zamówił poza jedzeniem dla siebie jeszcze jedną porcję ekstra i poprosił o jej zapakowanie na wynos. Jak się po chwili okazało, kanapka przeznaczona była dla bezdomnego mężczyzny, którego widział nieopodal lokalu.

David wyszedł z lokalu z zapakowanym burgerem w dłoni i butelką piwa w kieszeni - relacjonował gość restauracji dla "The Sun". - Gdy dał mu tę kanapkę, twarz mężczyzny rozjaśniła się. To taki miły gest. Chwilę razem porozmawiali, pośmiali się, a następnie Beckham wrócił do rodziny.

To nie pierwszy raz, gdy Beckham spontanicznie wykonuje tego typu ciepłe gesty. Na początku tego roku idąc ulicą był świadkiem, jak grupa ratowników medycznych pomaga starszemu mężczyźnie. Były piłkarz pozdrowił załogę ambulansu i po 10 minutach znów do nich wrócił. Jak się okazało, poszedł do pobliskiej kawiarni i kupił zarówno lekarzom, jak i pacjentowi ciepłą herbatę i kawę. Nie odmówił też wspólnego zdjęcia.

 


ZI

Więcej o:
Komentarze (46)
David Beckham będzie Waszą ulubioną gwiazdą. Był z rodziną w restauracji, aż nagle... "Piękny gest"
Zaloguj się
 • wessling

  Oceniono 6 razy 6

  Mały, śliczny Cyganek, z umorusaną buzią, poprosił mnie w pociągu o 2 złote na chleb. Nie miałem drobnych, ale chciałem mu oddać swoje kanapki. "spdarlaj stary ujhu ! " zawołał malec i uciekł. No, ale ja nie jestem Beckham.

 • Gość: Mila

  Oceniono 2 razy 2

  Wy ludzie potraficie się tylko czepiać, krytykować i oczywiście dla was wszyscy robią coś na 'pokaz' TO JEST ŻAŁOSNE. Trochę więcej empatii.

 • pride

  Oceniono 6 razy 2

  no i super, brawo, ciekawe ilu z czytających ten artykuł zrobiło by tak samo, zastanówcie się zanim zaczniecie minusować i komentować że taki bogaty a tylko piwo itp. a czy TY zrobiłbyś to samo???

 • Gość: luketjorself

  Oceniono 1 raz 1

  "Kupił za równo lekarzom i pacjentowi". Skoro "za równo", to pacjent dostał więcej, a lekarze musieli się podzielić.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Tydzień temu David Villa zrobił coś podobnego. Tylko zamiast piwa kupił człowiekowi herbatę. Ale o tym nie pisaliście, bo Villa nie jest słupem reklamowym i pozerem, który na takie okazje ustawia się z bandą paparatów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX