Ostatnia wpadka nie zniechęciła Klaudii Halejcio do noszenia koronek. Jak wyszło tym razem? Wszystko popsuł jeden szczegół

Klaudia Halejcio drugi raz w tym samym tygodniu zaprezentowała się w koronkowej sukience. Poprzednia była totalną wpadką, jak aktorka wypadła tym razem?
Halejcio znów w koronkach Ostatnia wpadka nie zniechęciła Klaudii Halejcio do noszenia koronek. Klaudia Halejcio drugi raz w tym samym tygodniu zaprezentowała się w koronkowej sukience. Poprzednia była totalną wpadką, jak aktorka wypadła tym razem? Klaudia Halejcio drugi raz w tym samym tygodniu zaprezentowała się w koronkowej sukience. Poprzednia była totalną wpadką, jak aktorka wypadła tym razem? O kreacji Klaudii Halejcio z gali Plejady chcielibyśmy szybko zapomnieć. "Naked dress" nie na każdym może wyglądać dobrze. Aktorka jednak rozmiłowała się w prześwitujących kreacjach do tego stopnia, że kilka dni po swojej modowej wpadce znów założyła koronkową sukienkę, tym razem z okazji promocji aplikacji do wirtualnych zakupów "Clotify". Jeśli jednak spodziewacie się kolejnej stylizacyjnej katastrofy, to możecie być zdziwieni. Tym razem bowiem Halejcio zdecydowanie lepiej dobrała fason kreacji do swojej szczupłej sylwetki. Sukienka leżała bardzo dobrze, a ponadto uwodziła pięknym odcieniem błękitu. Niestety, efekt popsuły źle dobrane buty. Do tak subtelnej stylizacji widzielibyśmy delikatniejszy model szpilek i przede wszystkim - nie w tak intensywnym kolorze. A Wy jak oceniacie tę stylizację?

O kreacji Klaudii Halejcio z gali Plejady chcielibyśmy szybko zapomnieć. "N aked dress" nie na każdym może wyglądać dobrze. Aktorka jednak rozmiłowała się w prześwitujących kreacjach do tego stopnia, że kilka dni po swojej modowej wpadce znów założyła koronkową sukienkę, tym razem z okazji promocji aplikacji do wirtualnych zakupów "Clotify". Jeśli jednak spodziewacie się kolejnej stylizacyjnej katastrofy, to możecie być zdziwieni. Tym razem bowiem Halejcio zdecydowanie lepiej dobrała fason kreacji do swojej szczupłej sylwetki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Sukienka leżała bardzo dobrze, a ponadto uwodziła pięknym odcieniem błękitu. Niestety efekt popsuły źle dobrane buty. Do tak subtelnej stylizacji widzielibyśmy delikatniejszy model szpilek i przede wszystkim - nie w tak intensywnym kolorze. A Wy jak oceniacie tę stylizację?

WJ

Co sądzisz o stylizacji Kaludii Halejcio?
Więcej o:
Komentarze (7)
Ostatnia wpadka nie zniechęciła Klaudii Halejcio do noszenia koronek. Jak wyszło tym razem? Wszystko popsuł jeden szczegół
Zaloguj się
 • Diana Furmanek

  Oceniono 1 raz 1

  ja nie mogę parzyc na te nogi ....napuchniete kostki i nabite łydki...nie nisi sie takich mini do takich nóg kiedy to zrozumiesz kobieto?

 • Gość: jkl

  Oceniono 1 raz 1

  Urocze dziewczę. Do każdego można się doczepić...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Z buzi jest naprawdę śliczna :), ale nogi to ma kołki

 • Gość: mi

  0

  Buty ma świetne - kto to pisze?

 • Gość: gosc

  0

  czyja to nałożnica ???? ---kto ją tak popycha pod obiektywy i pod sciany.--- to baba sredniej klasy -bez klasy.

 • Gość: bbb

  0

  niby ładna ale w twarzy ma coś wku....jącego

 • Gość: mm

  0

  Okropne nogi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX