Eva Longoria wzięła ślub! Jest pierwsze zdjęcie. Co za SUKNIA! Zaprojektowała ją Victoria Beckham

Eva Longoria od soboty jest już oficjalnie żoną Pepe (Jose) Bastona. Para wzięła ślub w Meksyku, a ceremonia była wyjątkowa. Od druhen począwszy na zespole weselnym skończywszy.

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gwiazdy "Gotowych na wszystko". Eva Longoria właśnie wzięła ślub. "Tak" powiedziała swojemu narzeczony Jose (choć częściej używa zdobienia Pepe) Bastonowi. O ceremonii świat dowiedział się za pośrednictwem magazynu "Hola! USA", którego reporterzy zostali zaproszeni na wydarzenie. Choć dopiero w kolejnym numerze pisma ukaże się obszerna fotorelacja i wywiad z aktorką, już teraz ujawniono kilka szczegółów.


Ceremonia była nieduża. Longoria i Baston przysięgli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską przy 80 gościach. Wśród nich znaleźli się Ricky Martin, Mario Lopez, Melanie Griffith oraz bliska przyjaciółka panny młodej (a także projektantka jej sukni ślubnej) - Victoria Beckham z mężem.

Ślub zorganizowano w dużym ogrodzie domu Pepe Bastona w Valle de Bravo ekskluzywnej wakacyjnej miejscowości na zachód od miasta Meksyk. Organizacją wesela zajęła się siostra pana młodego Rosalia Baston. Miało być "biało, skromnie i elegancko". Impreza zaczęła się od podania koktajlów i występu grupy Pro Down złożonej z muzyków z różnego rodzaju ograniczeniami, których muzykę uwielbia Longoria.

Co ciekawe, Longoria nie miała obok siebie druhen. Asystowały jej za to córki Bastona z poprzedniego małżeństwa: Tali i Mariana. Niespodzianką dla wszystkich był występ Vanessy Williams - koleżanki z planu "Gotowych na wszystko". Gdy rozległy się pierwsze nuty "Save the Best for Last", gwiazda była schowana za sceną. Goście nie sądzili jednak, że ta piosenka wykonywana jest na żywo do momentu aż Williams niespodziewanie pojawiła się przed panną młodą.

Czekałam całe życie na ten dzień - powiedziała Longoria.

ZI

Więcej o:
Komentarze (1)
Eva Longoria wzięła ślub! Jest pierwsze zdjęcie. Co za SUKNIA! Zaprojektowała ją Victoria Beckham
Zaloguj się
  • Gość: Zola

    0

    Takie wydarzenie a wy dajecie film z wakacjii z ex męzem ? co ma jedno z drugim ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX