Joanna Jabłczyńska pierwszy raz o finale "Agenta". "Było dla nas dużym zaskoczeniem..."

Joanna Jabłczyńska odpadła z "Agenta" tuż przed wielkim finałem. Co sądzi o wygranej Antka Królikowskiego i tożsamości agenta?

Joanna Jabłczyńska wystąpiła w niedzielnym "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o swojej wegańskiej diecie i przygotowaniach do maratonu. Prowadzący nie mogli jednak się powstrzymać przed zadaniem jej pytania, które zapewne nurtuje wszystkich: co sądzi o finale "Agenta"? Aktorka, która odpadła w przedostatnim odcinku miała sporo czasu, żeby poczynić obserwacje i domyślić się, kto jest agentem. Mimo to, była zaskoczona.

Było dla nas dużym zaskoczeniem, kto jest agentem. Ale jeszcze większym to, kto wygrał. Tamara była skrupulatna, wszystko zapisywała. Myślałam, że ona wygra.

Jabłczyńska nie jest odosobniona w tej opinii. W sieci jest wiele głosów wskazujących na niezadowolenie z wygranej Antka Królikowskiego. Niektórzy uważają też, że powinien podzielić się wygraną z Macademian Girl. A jakie jest wasze zdanie?

WJ

Więcej o:
Komentarze (4)
Joanna Jabłczyńska pierwszy raz o finale "Agenta". "Było dla nas dużym zaskoczeniem..."
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystko przypadkiem. Ktoś wygrać musiał. Choćby "agent" na oczach wszystkich rozwalał zadanie za zadaniem to te zakute łby nigdy by nie wpadły na jego trop. Polak "agentów" widzi wszędzie. Tacy polscy ministrowie na przykład...

 • bb55

  Oceniono 2 razy 0

  taki program, ze wygrany jest tylko jeden,niekoniecznie ten co powinien, ale faktycznie w sytuaji gdzie oni mieli pakt od samego poczatku i to tamara go tak naprawde "ciagnela" powinien sie z nia podzielic

 • Gość: iru2

  Oceniono 1 raz -1

  brzydka i niezbyt inteligentna, ewenement

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX