Marta Żmuda Trzebiatowska pozowała tyłem i pomyśleliśmy: TRAGEDIA. Gdy się odwróciła... Uff, co za ulga

Marta Żmuda Trzebiatowska przeważnie wie, jak wyeksponować swoją świetną figurę. Tym razem chyba nie wszystko poszło po jej myśli.
Trzebiatowska tyłem Marta Żmuda Trzebiatowska pozowała tyłem Marta Żmuda Trzebiatowska przeważnie wie, jak wyeksponować swoją świetną figurę. Tym razem chyba nie wszystko poszło po jej myśli. Marta Żmuda Trzebiatowska na premierze spektaklu "Miłość w Saybrook" w Teatrze 6. Piętro postawiła na letnią kolorystykę i efektowny błysk. Niestety, to jedne z nielicznych plusów tej stylizacji. Gdy aktorka zalotnie pozowała tyłem, mieliśmy wrażenie, że zawsze szczupła Żmuda złapała dodatkowe kilogramy. Dopiero gdy się odwróciła, wiedzieliśmy już, że to złudzenie. Wszystkiemu winny jest niefortunnie dobrany fason kreacji, który dla żadnej sylwetki nie byłby łaskawy. Ponadto niespecjalnie podoba nam się takie nagromadzenie detali: połyskujący materiał w zestawieniu z frędzlami to za dużo szczęścia naraz. Aktorkę zdecydowanie wolimy w mniej przekombinowanych stylizacjach.

Marta Żmuda Trzebiatowska na premierze spektaklu "Miłość w Saybrook" w Teatrze 6. Piętro postawiła na letnią kolorystykę i efektowny błysk. Niestety, to jedne z nielicznych plusów tej stylizacji. Gdy aktorka zalotnie pozowała tyłem, mieliśmy wrażenie, że zawsze szczupła Żmuda złapała dodatkowe kilogramy. Dopiero gdy się odwróciła, wiedzieliśmy już, że to złudzenie. Wszystkiemu winny jest niefortunnie dobrany fason kreacji, który dla żadnej sylwetki nie byłby łaskawy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ponadto niespecjalnie podoba nam się takie nagromadzenie detali: połyskujący materiał w zestawieniu z frędzlami to za dużo szczęścia na raz. Aktorkę zdecydowanie wolimy w mniej przekombinowanych stylizacjach, takich jak ta.

WJ

Podobała Ci się Marta Żmuda Trzebiatowska w tej stylizacji?