Małgorzata Socha udowadnia: mniej znaczy więcej. Takie MINI powinna nosić częściej

Małgorzata Socha na premierze spektaklu ?Miłość w Saybrook? w Teatrze 6. Piętro postawiła na klasyczną elegancję.
Socha elegancka Małgorzata Socha udowadnia: mniej znaczy więcej Małgorzata Socha na premierze spektaklu "Miłość w Saybrook" w Teatrze 6. Piętro postawiła na klasyczną elegancję. Styl Małgorzaty Sochy to definicja klasy i stylu. Po raz kolejny aktorka potwierdziła to na sobotniej premierze spektaklu "Miłość w Saybrook". Gwiazda zaprezentowała się w eleganckiej białej koszuli z modnymi koronkowymi wstawkami oraz asymetrycznej szarej spódnicy. Nie wiemy, jak Wy, ale my nie możemy oderwać wzroku od zgrabnych nóg aktorki. Wow! Stylizację Socha uzupełniła minimalistycznymi, srebrnymi szpilkami oraz kopertówką w tym samym kolorze. Prosto i bez kombinacji, ale wiadomo, że czasem mniej znaczy więcej.

Styl Małgorzaty Sochy to definicja klasy i stylu. Po raz kolejny aktorka potwierdziła to na sobotniej premierze spektaklu "Miłość w Saybrook". Gwiazda zaprezentowała się w eleganckiej białej koszuli z modnymi koronkowymi wstawkami oraz asymetrycznej szarej spódnicy. Nie wiemy, jak Wy, ale my nie możemy oderwać wzroku od zgrabnych nóg aktorki. Wow!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Stylizację Socha uzupełniła minimalistycznymi, srebrnymi szpilkami oraz kopertówką w tym samym kolorze. Prosto i bez kombinacji, ale wiadomo, że czasem mniej znaczy więcej. Podoba Wam się? A może wolicie aktorkę w seksowniejszym wydaniu, takim jak to:

WJ

Podoba Ci się stylizacja Małgorzaty Sochy?
Więcej o: