Charlize Theron i Sean Penn rozstali się w złej atmosferze. Teraz muszą promować wspólny film. "Atmosfera była gęsta"

Charlize Theron i Sean Penn rozstali się w czerwcu zeszłego roku. Teraz razem promują swój wspólny film na festiwalu w Cannes. Jak się do siebie odnoszą? Jest przełom!

Charlize Theron i Sean Penn tworzyli jedną z najbardziej barwnych par show-biznesu, a ich romans był szokiem dla wielu fanów pięknej aktorki, którzy nie spodziewali się, że mogłoby ją coś połączyć ze znanym ze swojej porywczości gwiazdorem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Związek pary rozpadł się jednak równie nagle, jak zaczął. W tabloidach pojawiły się nawet informacja, jakoby Theron, która ponoć zdążyła się już zaręczyć z Pennem, po prostu pewnego dnia... przestała się z nim kontaktować.

Choć gwiazda później zdementowała te rewelacje, to wygląda na to, że jej relacje z byłym partnerem pozostają napięte. Na domiar złego, byli kochankowie musieli zagryźć zęby i razem pojawili się na festiwalu w Cannes, gdzie promują biorący udział w głównym konkursie film "The Last Face".

Charlize Theron i Sean Penn na festiwalu w CannesAP/Agencja Gazeta

Charlize Theron, która zagrała w obraz główną rolę, chętnie pozowała do zdjęć, jednak zadbała o to, aby na żadnym z nich nie stać bezpośrednio obok Seana Penna.

Aktor, który tym razem stanął po drugiej stronie kamery i wyreżyserował film, też zrobił wszystko, aby zachować bezpieczny dystans, choć podczas konferencji prasowej pochwalił grę Theron.

"The Last Face" zebrało negatywne recenzje canneńskiej publiczności, a to chyba ponownie zbliżyło aktorską parę do siebie. Po premierowym pokazie fotografowie uchwycili bowiem na zdjęciach moment symbolicznego pojednania między Theron a Pennem: para zamieniła ze sobą kilka słów, a gwiazda uścisnęła nawet swojego byłego partnera i dała mu dziwacznego całusa w policzek.

Charlize Theron i Sean Penn na festiwalu w CannesReuters/Agencja Gazeta

Myślicie, że jeszcze kiedyś do siebie wrócą?

 

IN