Borys Szyc OŚWIADCZYŁ się?! Sam tego nie komentuje, ale... zdradziła go dłoń jego partnerki

Borys Szyc poprosił swoją partnerkę, Justynę Jeger-Nagłowską, o rękę? Wszystko wskazuje na to, że aktor niedługo stanie na ślubnym kobiercu!
Borys Szyc oświadczył się?! Wszystko wskazuje na to, że aktor niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Borys Szyc kiedyś chętnie opowiadał w mediach o swoich związkach. Ba, na jego plecach do polskiego show-biznesu weszły przecież dwie jego byłe partnerki, Kaja Śródka i Zofia Ślotała, które teraz są pełnoprawnymi celebrytkami. Nauczony tym doświadczeniem aktor teraz rzadziej mówi o swoim związku z Justyną Jeger-Nagłowską. Choć w tabloidach pojawiały się już informacje o kłótniach i kryzysach pary, to wszystko wskazuje na to, że ta relacja jest naprawdę poważna. W piątek w Warszawie odbyła się premiera filmu "Historia Ireny Sendlerowej", a gośćmi imprezy byli m.in. właśnie Borys Szyc i jego partnerka. Choć para tradycyjnie unikała wspólnego pozowania do zdjęć na ściance, to fotografom i tak udało się wyłapać bardzo intrygujący element stylizacji Justyny Jeger-Nagłowskiej, a mianowicie... połyskujący na jej palcu pierścionek, który wygląda na zaręczynowy! Sam Borys Szyc jeszcze niedawno zapewniał w jednym z wywiadów, że o swoim ślubie na pewno nie poinformuje żadnego z dziennikarzy. Media już tyle razy mnie żeniły, że ten prawdziwy ślub zrobię w tajemnicy. Proszę mi wierzyć, nikt się o nim nie dowie - wyznał w magazynie "Party" aktor. Czy to oznacza, że Szyc i Jeger-Nagłowska już zaczęli przygotowania do swojego "prywatnego" ślubu?

Borys Szyc kiedyś chętnie opowiadał w mediach o swoich związkach. Ba, na jego plecach do polskiego show-biznesu weszły przecież dwie jego byłe partnerki, Kaja Śródka i Zofia Ślotała, które teraz są pełnoprawnymi celebrytkami.

Nauczony tym doświadczeniem aktor teraz rzadziej mówi o swoim związku z Justyną Jeger-Nagłowską. Choć w tabloidach pojawiały się już informacje o kłótniach i kryzysach pary, to wszystko wskazuje na to, że ta relacja jest naprawdę poważna.

Wczoraj w Warszawie odbyła się premiera filmu "Historia Ireny Sendlerowej", a gośćmi imprezy byli m.in. właśnie Borys Szyc i jego partnerka. Choć para tradycyjnie unikała wspólnego pozowania do zdjęć na ściance, to fotografom i tak udało się wyłapać bardzo intrygujący element stylizacji Justyny Jeger-Nagłowskiej, a mianowicie... połyskujący na jej palcu pierścionek, który wygląda na zaręczynowy!

Sam Borys Szyc jeszcze niedawno zapewniał w jednym z wywiadów, że o swoim ślubie na pewno nie poinformuje żadnego z dziennikarzy.

Media już tyle razy mnie żeniły, że ten prawdziwy ślub zrobię w tajemnicy. Proszę mi wierzyć, nikt się o nim nie dowie - wyznał w magazynie "Party" aktor.

Czy to oznacza, że Szyc i Jeger-Nagłowska już zaczęli przygotowania do swojego "prywatnego" ślubu?

 

IN