Emil Haidar zostanie ojcem. Jak skomentowała to Doda? Mocno: Gdyby zachował się z klasą...

Doda dosadnie skomentowała wieści, że jej niedoszły mąż, Emil Haidar, zostanie ojcem.

Emil Haidar miał zostać drugim mężem Dody (pierwszym był Radosław Majdan). Doda miała już nawet wybraną suknię ślubną i zamierzała zostać "najseksowniejszą panną młodą ever".

Para jednak rozstała się i to w dość nieprzyjemnej atmosferze. Emil Haidar szybko jednak znalazł sobie nową dziewczynę, zaręczył się i teraz spodziewa się potomka. Serwis Tv.se.pl zapytał Dodę, jak zareagowała na tę wieść.

Jak miałam zareagować? Gdyby Emil zachował się po rozstaniu z klasą, to pewnie by mi się zrobiło przykro. Ale że się nie zachował, to tak naprawdę poczułam ulgę. Mam nadzieję, że teraz skupi się na swoim dziecku i przyszłej żonie i po prostu da mi święty spokój - powiedziała.

Nową dziewczyną Emila Haidara, a być może i przyszłą żoną, jest Angelika Jakubowska, Miss Polonia 2008 i Wicemiss Dolnego Śląska 2008. Z Dodą obecnie "łączy" go tylko konflikt: Haidar domaga się od byłej narzeczonej zwrotu wszystkich prezentów.

Pozostaje mi tylko składać ręce do Boga, że udało mi się jakoś tam zakończyć tę relację przed zamążpójściem. Żale porzuconego faceta są gorsze od najgorszego diabła - mówiła w rozmowie na żywo z fanami na Facebooku na naszym fanpage'u.

JZ