Andrzej Grabowski zostawił żonę dla nowej partnerki? "Nie układam sobie życia na nowo". Jest i jej komentarz

Andrzej Grabowski skomentował plotki o rozwodzie z Anitą Kruszewską. Nie zaprzeczył im. Stanowczo jednak podkreślił, że "nie ma żadnej kobiety i nie układa sobie życia na nowo".
Grabowski zostawił żonę dla nowej partnerki? "Nie układam sobie życia na nowo" W kwietniu "Super Express" donosił, że Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną Anitą Kruszewską. Gdy temat podchwyciły pozostałe tabloidy, pojawiły się informacje o nowym romansie aktora. Ten jednak stanowczo zaprzeczył, że ma kogoś nowego. Nie mam żadnej kobiety, nie układam sobie życia na nowo, nawet mi do głowy nie przychodzi, żeby to robić. Bardzo żałuję, że to co było dotychczas się skończyło - mówi Andrzej Grabowski w rozmowie z Fakt.pl. - To wszystko jest wyssane z palca. Nie wiem, kto puszcza ploty, że ja sobie układam życie, nie mam pojęcia. Może to moja żona, może nie moja żona. Nie wiem kto, po prostu bzdura totalna. O wypowiedź poproszono także Anitę Kruszewską. Jeżeli to jest prawda, to życzę Andrzejowi szczęścia, bo na pewno będzie mu bardzo potrzebne. A jeżeli nie jest to prawda, to też mu życzę szczęścia - mówi żona Grabowskiego. Aktor wziął ślub z młodszą od siebie o 18 lat Anitą Kruszewską siedem lat temu, po dwóch latach znajomości. Para często pojawiała się na salonach, choć ostatnio wycofali się z życia publicznego. Kruszewska zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem. Przeszła dwa udary mózgu. Jak podaje "Super Express", żona Grabowskiego miała mieć za złe mężowi, że nie poświęcał jej zbyt wiele uwagi. Żal był ponoć na tyle duży, że Kruszewska miała nie widzieć innej drogi niż rozwód.

W kwietniu "SE" donosił, że Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną Anitą Kruszewską. Gdy temat podchwyciły pozostałe tabloidy, zaczęto pisać o nowym romansie aktorka. Ten jednak stanowczo zaprzeczył, że ma kogoś nowego.

Nie mam żadnej kobiety, nie układam sobie życia na nowo, nawet mi do głowy nie przychodzi, żeby to robić. Bardzo żałuję, że to co było dotychczas się skończyło - mówi Andrzej Grabowski "Fakt.pl". - To wszystko jest wyssane z palca. Nie wiem, kto puszcza ploty, że ja sobie układam życie, nie mam pojęcia. Może to moja żona, może nie moja żona. Nie wiem kto, po prostu bzdura totalna.

O wypowiedź poproszono także Anitę Kruszewską.

Jeżeli to jest prawda [fakt, że Andrzej Grabowski rozpoczął nowy związek - przyp. red.], to cóż - życzę Andrzejowi szczęścia, bo na pewno będzie mu bardzo potrzebne. A jeżeli nie jest to prawda, to też mu życzę szczęścia - czytamy słowa Kuszewskiej w tym samym artykule.

Andrzej Grabowski wziął ślub z młodszą od siebie o 18 lat Anitą Kruszewską siedem lat temu, po dwóch latach znajomości. Para często razem pojawiała się na salonach, choć ostatnio wycofali się z życia publicznego. Kruszewska zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem. Przeszła dwa udary mózgu. Jak podaje "Super Express" żona Grabowskiego miała mieć za złe mężowi, że nie poświęcał jej wówczas dość uwagi. Żal był ponoć na tyle duży, że Kruszewska miała nie widzieć innej drogi niż rozwód.

ZI

Więcej o:
Komentarze (9)
Andrzej Grabowski zostawił żonę dla nowej partnerki? "Nie układam sobie życia na nowo". Jest i jej komentarz
Zaloguj się
 • stanislaw13

  Oceniono 12 razy 8

  Obleśny dziad

 • Gość: iMaria

  Oceniono 9 razy 7

  stary pierdziel, to miało być pieszczotliwie, szaleje ostatnimi szaleństwami jeszcze nie skrzypiącej starości, a lojalność i małżenstwo ma od tyłu. takie byle co jak wielu. P.S. nie jestem żoną A.G. i dziwię się zawsze młodym kobietom, że chca cokolwiek z dziadami.

 • Gość: www

  Oceniono 14 razy 4

  Fajna dupcia, pewnie obrotna i zaradna, a tu bach....udar...
  A co na to chłop, no jak większość chłopów, cierpi bo cos musi zrobić sam...
  A żeby pomóc chorej żone, to zapomnij, zazwyczaj faceci bardziej cierpią od chorego, bo im sie jakość życia zmieniła...
  Oczywiście sa wyjątki, ale widocznie Grabowski do nich nie należy, i bliżej mu do Ferdka niż opiekuńczego męża...
  Nie po to se wziął taką młodą kobitkę, zeby koło niej chodzić, to miała być jej rola na jego starość...

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 2

  ferdek szaleje.

 • Gość: boss

  Oceniono 3 razy 1

  stary pierdzioch ustawił się z młodą rurą na co liczył!!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 1

  kiepski na scenie i w życiu ---powinien się powiesic rozweseli wszystkich na koniec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX