Wojciech Błach wziął ŚLUB! Zobaczcie zdjęcia PANNY MŁODEJ. Piękna!

"Zabawa do rana! Miło, wesoło" . To słowa o weselu Wojciecha Błacha. Aktor 14. maja wziął ślub z narzeczoną Agnieszką, jednak dopiero niespełna tydzień później eksmąż Kamilli Baar zdecydował się poinformować o tym świat.
Wojciech Błach wziął ślub! Aktor podzielił się radosną nowiną niespełna tydzień po ceremonii Wojciech Błach i Kamilla Baar rozstali się w połowie 2014 roku. Aktorka kilka miesięcy później oficjalnie przedstawiła światu nowego partnera, Piotra Kochańskiego, a na początku lipca obecnego roku dowiedzieliśmy się, że para wzięła dyskretny ślub w Lizbonie. Teraz ślub wziął także Wojciech Błach. Radosną nowiną podzielił się na swoim Facebooku z kilkudniowym poślizgiem. Ceremonia odbyła się bowiem 14 maja. Wirtualna przestrzeń, wirtualne media, portale społecznościowe itd. stają się jakąś "istotą" chcącą być istotną, a istotne jest to, że za tym "chceniem" oczywiście stoją ludzie. Te media stały się gościem w realnym życiu, w niektórych przypadkach więcej niż gościem, bo zastępują przyjaciół, rodzinę - uffff nam nie. W moim zawodzie trzeba z tym "gościem" umieć żyć, umieć korzystać z tego co pozytywne i bronić się od tego co natrętne, negatywne. Tego wirtualnego gościa nie zaprosiliśmy na nasz ślub, byli tylko Ci realni bliscy: rodzina i przyjaciele, którym za obecność bardzo dziękujemy, a tych których nie było prosimy, żeby nie mieli nam za złe, że tą drogą ich "zawiadamiamy", iż od 14 maja 2016 roku jesteśmy według prawa polskiego i prawa boskiego mężem i żoną - czytamy na Facebooku Wojciecha Błacha. Wojciech Błach aż do ślubu ukrywał tożsamość ukochanej oraz fakt, że rozpoczął nowy związek. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, jak wygląda ukochana aktora. Wesele odbyło się w ośrodku należącym do Anny Korcz. Aktorka udostępniła na Facebooku zdjęcie pary oraz krótki opis zabawy nowożeńców i ich gości. Zacisze ruszyło pełną parą! Bardzo się cieszymy, jest nam cieplutko na sercu!! Niedawno swoje wesele mieli u nas Wojciech Błach i Agnieszka Błach! Było dużo gości! Zabawa do rana! Miło, wesoło i nawet deszcz nie przeszkadzał. A jak pięknie wyglądali, zobaczcie sami... !! - napisała Korcz. Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Wojciech Błach i Kamilla Baar rozstali się w połowie 2014 roku. Aktorka w kilka miesięcy potem oficjalnie przedstawiła światu nowego partnera, Piotra Kochańskiego, a na początku lipca obecnego roku dowiedzieliśmy się, że para wzięła dyskretny ślub w Lizbonie. Teraz ślub wziął także Wojciech Błach. Radosną nowiną podzielił się na swoim Facebooku z kilkudniowym poślizgiem. Ceremonia odbyła się bowiem 14 maja.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PARY MŁODEJ >>
Świat się zmienił, bo świat się zmienia.
Wirtualna przestrzeń, wirtualne media, portale "społecznościowe" itd. stają się jakąś "istotą" chcącą być istotną, a istotne jest to, że za tym "chceniem" oczywiście stoją ludzie. Te media stały się gościem w realnym życiu, w niektórych przypadkach więcej niż gościem, bo zastępują przyjaciół, rodzinę - uffff nam nie.
W moim zawodzie trzeba z tym "gościem" umieć żyć, umieć korzystać z tego co pozytywne i bronić się od tego co natrętne, negatywne. Tego wirtualnego gościa nie zaprosiliśmy na nasz ślub, byli tylko Ci realni bliscy: rodzina i przyjaciele, którym za obecność bardzo dziękujemy, a tych których nie było prosimy żeby nie mieli nam za złe, że tą drogą ich "zawiadamiamy", iż od 14 maja 2016 roku jesteśmy według prawa Polskiego i prawa Boskiego mężem i żoną.
Agnieszka Błach i Wojciech Błach - czytamy na Facebooku Wojciecha Błacha.

Wojciech Błach praktycznie aż do ślubu ukrywał tożsamość ukochanej oraz w ogóle fakt, że rozpoczął już nowy związek. Pierwszy raz bardzo oszczędnie (jedynie lakonicznym "tak") potwierdził to w lipcu 2015 w rozmowie z "Na Żywo". Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, jak wygląda ukochana aktora.

 

 

Wesele odbyło się w ośrodku Anny Korcz - Zacisze. Aktorka tego samego dnia co Błach udostępniła na Facebooku zdjęcie pary oraz krótki opis zabawy nowożeńców i ich gości.

Zacisze ruszyło pełną parą! Bardzo się cieszymy, jest nam cieplutko na sercu!! Niedawno swoje wesele mieli u nas Wojciech Błach i Agnieszka Błach! Było dużo gości! Zabawa do rana! Miło, wesoło i nawet deszcz nie przeszkadzał. A jak pięknie wyglądali, zobaczcie sami... !! - napisała Korcz.

ZOBACZ OŚRODEK ANNY KORCZ >>

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

ZI

Więcej o:
Komentarze (43)
Wojciech Błach wziął ŚLUB! Zobaczcie zdjęcia PANNY MŁODEJ. Piękna!
Zaloguj się
 • Gość: lilka

  Oceniono 6 razy 6

  "na początku lipca obecnego roku dowiedzieliśmy się, że para wzięła dyskretny ślub".... w tym roku jeszcze lipca nie było.

 • Gość: ania

  Oceniono 3 razy 3

  bardzo ładna :)

 • Gość: justyna

  Oceniono 2 razy 2

  Czemu jesteśmy wobec siebie tacy mili? Komentują sami perfekcyjni? Dużo szczęścia Młodej Parze. Wyglądaliście pięknie :)

 • Gość: Krystyna

  Oceniono 4 razy 2

  WSZYSTKIGO DOBREGO<

 • pstyk

  Oceniono 2 razy 2

  Piękna panna młoda :)

 • Gość: Kosela

  0

  Widziałam pana Wojtka z narzeczoną,czy może już z żoną 2 lipca 2017 w Ciechocinku przy tężniach,bardzo ładna para.Życzę Młodej parze szczęścia oraz wszystkiego najlepszego :)

 • Gość: Kosela

  0

  Widziałam Pana Wojtka z narzeczoną,czy już z żoną 2 lipca w Ciechocinku przy tężniach,bardzo ładna para,życzę młodej parze wszystkiego najlepszego,dużo szczęścia :)

 • Gość: jlsz

  0

  bez jaj ze piekna. normalna.ale kiecke no fakt ladna miala zreszta ja ladniejsza hehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX