Aneta Zając już tak nie wygląda. Przybrała na wadze? Zobaczcie najnowsze zdjęcia

Aneta Zając ostatnio rzadko pojawia się na salonach. Kiedy więc pojawiła się na otwarciu jednego z salonów meblowych, nie mogliśmy nie zauważyć, że aktorka wygląda teraz nieco inaczej.

Aneta Zając po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" liczyła chyba na to, że jej kariera nabierze tempa. Szybko okazało się jednak, że poza sesją do "Playboya" nie ma co liczyć na nowe i ekscytujące wyzwania.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W tej sytuacji aktorka skupiła się na pracy na planie serialu "Pierwsza Miłość", wychowywaniu synów i prowadzeniu swojego kulinarnego bloga. Zając właściwie zniknęła z mediów i ostatnio nie pojawia się na żadnych branżowych imprezach.

Kilka dni temu gwiazda postanowiła jednak wyjść ze swojego "ukrycia" i pojawiła się na otwarciu nowego salonu meblowego jednej z popularnych marek.

Trudno nie zwrócić uwagi, że Aneta Zając na nowych zdjęciach prezentuje się nieco inaczej, niż gdy ją ostatnio widzieliśmy. Czyżby aktorka przybrała trochę na wadze? A może to wrażenie potęgowała niefortunna stylizacja, w tym poszerzające optycznie nogi spodnie dzwony?

Podoba się Wam Zając w takim wydaniu?

 

IN