"Agent - Gwiazdy". Antoni Królikowski wygrał, teraz komentuje: Najważniejsze, że...

Antoni Królikowski podziękował rywalom z programu. Najwięcej miłych słów miał dla Macadamian Girl, która do końca była jego sojuszniczką.

Antoni Królikowski zwyciężył w 1. po przerwie edycji programu "Agent - Gwiazdy". Ci, którzy obstawiali, że był agentem, musieli się poczuć srodze rozczarowani.

Dzień po emisji finałowego odcinka popełnił na Instagramie długi wpis z podziękowaniami dla każdego uczestnika programu z osobna. Nie zapomniał też o Kindze Rusin.

Najważniejsze, że byliśmy razem a "Agentem" był Hubert Urbański. Ostatni, najtrudniejszy test wiedzy o agencie, udało mi się napisać lepiej od mojej sojuszniczki, przyjaciółki ale koniec końców rywalki Tamary i to ja zostałem zwycięzcą w grze, w którą graliśmy przez miesiąc w Afryce, w programie "Agent-Gwiazdy" emitowanym na antenie telewizji TVN. Dziękuje wszystkim, którzy współtworzyli ten wyjątkowy program! Kindze Rusin, telewizji TVN, całej ekipie i wszystkim uczestnikom! Kawał dobrej roboty kochani! Gratuluje i dziękuje! - pisał Królikowski.

Najważniejsze, że byliśmy razem a "Agentem" był Hubert Urbański. Ostatni, najtrudniejszy test wiedzy o agencie, udało mi się napisać lepiej od mojej sojuszniczki, przyjaciółki ale koniec końców rywalki Tamary i to ja zostałem zwycięzcą w grze, w którą graliśmy przez miesiąc w Afryce, w programie "Agent-Gwiazdy" emitowanym na antenie telewizji TVN. Dziękuje wszystkim, którzy współtworzyli ten wyjątkowy program! Kindze Rusin, telewizji TVN, calej ekipie i wszystkim uczestnikom! Kawał dobrej roboty kochani! Gratuluje i dziękuje! Tamara! Tomek! Dziękuje za #bezczelnysojusz! Tylko My wiemy jak wiele kosztowało nas ciągłe obserwowanie naszego kochanego enigmatycznego Agenta i na jak rozmaite sposoby staraliśmy się wpływać na pytania zadawane w szczegółowym teście wiedzy o Agencie! Zburzyliście stereotypy. Wielki szacun. Jesteście moimi zwycięzcami. #zawszebrylanty Sylwia! Dziękuje, że mnie uratowałaś, gdy po pierwszym teście odpadłem i stałem się "przynętą", na którą wielu dało się złapać. Nigdy nie zapomnę jak pytałem Cię przywiązany do pala - "Możesz mnie tu zostawić albo wziąć immunitet albo kasę! Co wybierasz?!" A Ty powtarzałaś: "Ciebie! Wybieram Ciebie!" To było piękne, dziękuje #wonderwoman ?? Vienio - Jesteś najbardziej pozytywnym artychą jakiego poznałem. Cieszę się, że Cię znam. Dzięki za Twoją energię, której cholernie brakowało gdy odpadłeś. Rafał - dziękuje za mistrzowskie selfie i algorytmy;) Kamila - dziękuje, że jesteś, że byłaś z nami. Jesteś absolutnie wyjątkową, wspaniałą kobietą! Michał - dziękuje za Twój talent! Twój głos, który umilał nam mozolne podróże busem do nieznanych celów i poczucie humoru, sprawiały, że wszystkim było lżej na duchu. Maciek - krótko: jestem Twoim fanem. Ewa - Queen! I Love You! I'am glad I've met you! Monika - swietnie grałaś w te grę. Nie mam pojęcia jak to sie stało, że odpadłaś tak szybko bo nie ukrywam, że byłaś bardzo trudną rywalką. Dominika - wiesz jak bardzo Cię lubię i szanuje. Byłaś czarnym koniem tego programu i mieliśmy sporo szczęścia, że nie było Cię w ciemni. Szacun.(jak nie oddałem tej stówki jeszcze to oddam, wiesz gdzie;) Asia - Dziękuje za Twoje wypowiedzi na setkach, to Ty nazwałaś nasz sojusz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Antoni Królikowski, co prawda, nie okazał się agentem, ale w jednym z odcinków był bardzo blisko odkrycia tożsamości agenta. W jednym z zadań uczestnicy mieli radzić sobie z laserowymi światłami odbijając je przy pomocy lusterek. Hubert Urbański zbił jedno z nich, ale zrobił to na tyle nieumiejętnie, że Królikowski nabrał podejrzeń.

Widziałem to lusterko, jak przechodziłem potem. I to lusterko nie było zbite. Ono było rozwalone. Idąc na test, powiedziałem: "Tomek, na Huberta. Powiedział, dobra. Kiedy wróciłem po teście i pytałem Tomka [Oświecińskiego - red.], to powiedział, że wszystko dobrze, wszystko na Maślaka. Powiedział, że rozmawiał wcześniej z Hubertem i ten zapewnił go, że nie jest agentem - mówił w finale.

Zwycięzca zgarnął 68 tysięcy, ale według niektórych internautów, powinien podzielić się pieniędzmi z Macademian Girl, czyli Tamarą Pereą Gonzales.

Myślałamw pierwszej chwili, ze skoro sojusz, to kasę podzielicie na dwoje.
Antek powinien się podzielić pieniędzmi z Tamarą - pisali.

Antoni Królikowski nie zdradził, na co przeznaczy pieniądze. Wiemy, że obiecał Tamarze skuter oraz zaprosił wszystkich uczestników na szampana. Nie wiadomo, ile mu zostanie po imprezie...

"Agent - Gwiazdy". Poznaliśmy tożsamość agenta. Pełne zaskoczenie. "Jeśli oczekujecie przeprosin...". A kto wygrał?

JZ