Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski zostaną rodzicami!

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski po raz pierwszy zostaną rodzicami, donosi Pudelek.pl.
Szczurek w ciąży Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski zostaną rodzicami! Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski po raz pierwszy zostaną rodzicami - donosi Pudelek.pl. "Agnieszka już od jakiegoś czasu zmieniała nawyki". Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski po raz pierwszy zostaną rodzicami - donosi Pudelek.pl. Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski są małżeństwem od dwóch lat i wygląda na to, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Powołując się na swoich informatorów, Pudelek.pl informuje, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Reporterka programu "Na językach" podobno już od jakiegoś czasu przygotowywała się do zajścia w ciążę. - Agnieszka już od jakiegoś czasu zmieniała nawyki, rzuciła palenie i zaokrągliła się na buzi. Agnieszka i Kuba spodziewają się pierwszego dziecka - donosi informator Pudelka. O ile informacja się potwierdzi, gratulujemy!

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski są małżeństwem od dwóch lat i wygląda na to, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Powołując się na swoich informatorów, Pudelek.pl informuje, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Reporterka programu "Na językach" podobno już od jakiegoś czasu przygotowywała się do zajścia w ciążę.

Agnieszka już od jakiegoś czasu zmieniała nawyki, rzuciła palenie i zaokrągliła się na buzi. Agnieszka i Kuba spodziewają się pierwszego dziecka - donosi informator Pudelka.

O ile informacja się potwierdzi, gratulujemy!

WJ