Emil Haidar zaręczył się i ZOSTANIE OJCEM

Miał być ślub i będzie. Jedyna zmiana to panna młoda.
Zaręczyny Haidara Miał być ślub i będzie. Jedyna zmiana to panna młoda. Emil Haidar i Doda planowali ślub, ale uczucie szybko zgasło. Jak donosi Pudelek.pl, Haidar zaręczył się z Angeliką Jakubowską. Co więcej: zostanie ojcem! Emil Haidar i Doda planowali ślub, opowiadali o wielkiej miłości, która trafiła ich jak grom z jasnego nieba, ale uczucie zgasło równie szybko, jak wybuchło. W listopadzie Doda poinformowała fanów, że kończy z Haidarem, a ślub jest odwołany. Brat konkubenta Zosi Ślotały nie zrezygnował jednak z planu zostania mężem. Zmieniła się jednak wybranka. Jak donosi Pudelek.pl, niedoszły pan Rabczewski zaręczył się z nową ukochaną, Angeliką Jakubowską. Co więcej: wkrótce zostaną rodzicami. Dla przypomnienia: nowa ukochana byłego ukochanego Dody to Angelika Jakubowska, Miss Polonia 2008 i Wicemiss Dolnego Śląska 2008. Jakubowska reprezentowała Polskę w konkursach Miss Universe i Miss International, a w 2010 roku pojawiła się na okładce Playboya. Teraz jasny wydaje się powód, dla którego Haidar domaga się zwrotu wszystkich prezentów, jakie podarował Dodzie. Czyżby miał być to zamiennik "becikowego"? - Dostałam pismo od prawnika, że mam zwrócić wszystkie prezenty, które od niego dostałam - powiedziała Doda w rozmowie na żywo z fanami na Facebooku na naszym fanpage'u. - Pozostaje mi tylko składać ręce do Boga, że udało mi się jakoś tam zakończyć tę relację przed zamążpójściem. Żale porzuconego faceta są gorsze od najgorszego diabła. Współczujemy i gratulujemy jednocześnie.

Emil Haidar i Doda planowali ślub, opowiadali o wielkiej miłości, która trafiła ich jak grom z jasnego nieba, ale uczucie zgasło równie szybko, jak wybuchło. W listopadzie Doda poinformowała fanów, że kończy z Haidarem, a ślub jest odwołany. Brat konkubenta Zosi Ślotały nie zrezygnował jednak z planu zostania mężem. Zmieniła się jednak wybranka. Jak donosi Pudelek.pl, niedoszły pan Rabczewski zaręczył się z nową ukochaną, Angeliką Jakubowską. Co więcej: WKRÓTCE ZOSTANĄ RODZICAMI.

Dla przypomnienia: nowa ukochana byłego ukochanego Dody to Angelika Jakubowska, Miss Polonia 2008 i Wicemiss Dolnego Śląska 2008. Jakubowska reprezentowała Polskę w konkursach Miss Universe i Miss International, a w 2010 roku pojawiła się na okładce Playboya.

Teraz jasny wydaje się powód, dla którego Haidar DOMAGA SIĘ ZWROTU WSZYSTKICH PREZENTÓW, jakie podarował Dodzie. Czyżby miał być to zamiennik "becikowego"?

Dostałam pismo od prawnika, że mam zwrócić wszystkie prezenty, które od niego dostałam - powiedziała w rozmowie na żywo z fanami na Facebooku na naszym fanpage'u. - Pozostaje mi tylko składać ręce do Boga, że udało mi się jakoś tam zakończyć tę relację przed zamążpójściem. Żale porzuconego faceta są gorsze od najgorszego diabła.

Współczujemy i gratulujemy jednocześnie.

 

AB