Kate Rozz wróciła na polskie salony. W staniku i PASKU na brzuchu. Tęskniliście?

Kate Rozz na gali "Plejada Gwiazd" wyłamała się z eleganckiego dress code'u. Wybrała sportowy zestaw, który chyba nie do końca się sprawdził.
Kate Rozz wróciła Kate Rozz wróciła na polskie salony. Tęskniliście? Kate Rozz na gali "Plejada Gwiazd" wyłamała się z eleganckiego dress code'u. Wybrała sportowy zestaw, który chyba nie do końca się sprawdził. Kate Rozz na gali "Plejada Gwiazd" wyłamała się z eleganckiego dress code'u. Wybrała sportowy zestaw, który chyba nie do końca się sprawdził. Kate Rozz była kiedyś nieodłącznym elementem każdej imprezy. Jednak po rozwodzie z Piotrem Adamczykiem wyprowadziła się z kraju i nie bywa już na salonach tak często. Na imprezie "Plejady" pojawiła się w zestawie, który wyróżniał ją na tle innych gwiazd. Niebieski bomber zasłaniał biustonosz i plątaninę pasków, które zasłaniały opalone ciało celebrytki. Brakowało Wam Kate?

Kate Rozz była kiedyś nieodłącznym elementem każdej imprezy. Jednak po rozwodzie z Piotrem Adamczykiem wyprowadziła się z kraju i nie bywa już na salonach tak często. Na imprezie "Plejady" pojawiła się w zestawie, który wyróżniał ją na tle innych gwiazd. Niebieski bomber zasłaniał biustonosz i plątaninę pasków, które zasłaniały opalone ciało celebrytki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Brakowało Wam Kate?

JM