Małgorzata Kożuchowska poruszona śmiercią Haliny Skoczyńskiej: Nie jestem w stanie w to uwierzyć

Małgorzata Kożuchowska skomentowała śmierć Haliny Skoczyńskiej, z którą grała w serialu "Rodzinka.pl".

Małgorzata Kożuchowska była serialową córką Janiny, granej przez Halinę Skoczyńską. W rozmowie z serwisem Fakt.pl powiedziała, że śmierć jej serialowej matki całkowicie zaskoczyła ją - jeszcze tydzień wcześniej pracowały wspólnie na planie serialu.

Nie jestem w stanie jeszcze w tej chwili uwierzyć w to, co się stało. Tydzień temu zaczęliśmy zdjęcia do kolejnej serii „rodzinki.pl" i jasnym było, że za chwilę spotkamy się z Haliną na planie. Halina była wielką aktorką i wspaniałą osobą. Odważną, wciąż młodą i pełną energii i radości. Zawsze bardzo się cieszyła na te nasze spotkania na planie - mówiła Małgorzata Kożuchowska.
Była piękną, atrakcyjną kobietą i dbającą o siebie i swoje zdrowie. Ostatnio była w świetnej formie i miała mnóstwo planów osobistych i zawodowych. Żyła pełnią życia, więc tak trudno przyjąć to, co się stało. Zbliżyło nas też to, że obie byłyśmy ulubionymi aktorkami Jerzego Jarockiego i mamami. Bardzo jest mi smutno, że już nigdy razem nie zagramy, bo uwielbiałam grać z Haliną - dodała.

Halina Skoczyńska urodziła się 12 lipca 1953 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ukończyła krakowską PWST. Pierwszą rolę otrzymała w 1976 roku w spektaklu "Anna Livia" we Wrocławskim Teatrze Współczesnym we Wrocławiu. Od 2008 roku była związana z warszawskim Teatrem Narodowym. Na 20 maja Teatr Ateneum planował premierę spektaklu "Moje i twoje" Morny Regan w reżyserii Roberta Glińskiego z jej udziałem.

JZ

Więcej o:
Komentarze (3)
Małgorzata Kożuchowska poruszona śmiercią Haliny Skoczyńskiej: Nie jestem w stanie w to uwierzyć
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  kto to jest kożuchoska ---to ta od kolędy u dudusia ????

 • kgkg

  Oceniono 2 razy 2

  piękna, zgrabna kobieta. bez sztucznych cycków i napompowanych ust. dama. szkoda jej.

 • Gość: Izka

  Oceniono 3 razy 1

  Czyli wracamy do żródeł, natura wie co robi wystarczy tylko szanować swoje ciało, bo szanując ciało szanujesz siebie. Piękna pani, smutna historia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX