Michał Szpak skrytykowany przez posła PiS-u. Jego wpis szokuje. "To sukces Polski czy szatana?"

Michał Szpak i jego występ eurowizyjny wciąż budzi kontrowersje. Tym razem głos zabrał polityk PiS-u.
Szpak skrytykowany przez posła PiS Jego wpis szokuje. "To sukces Polski czy szatana?" Michał Szpak i jego występ eurowizyjny wciąż budzi kontrowersje. Tym razem głos zabrał polityk PiS. Michał Szpak z piosenką "Color of Your Life" zajął na Eurowizji bardzo dobre 8. miejsce. Jego występ spotkał się z pozytywną reakcją widzów i gwiazd, ale kontrowersji również nie brakuje. Jeden z posłów PiS-u Włodzimierz Nowak zamieścił na Facebooku wpis, w którym ostro krytykuje wokalistę. "Może się ktoś ze mną zgadzać lub nie, bo to prawo demokracji. Tak samo ma prawo mi się coś nie podobać. Proszę obejrzeć te zdjęcia wyłowione w internecie. Cała Polska gratuluje i zachwyca się sukcesem Michała Szpaka. Tylko pytanie, czy to sukces Polski, czy szatana? Czy to Michał, czy Michałowa? Ten świat zwariował całkowicie. Proszę spojrzeć na zdjęcie w czerwonej kurtce z mikrofonem. Na tej ręce jest odwrócony Krzyż. To nie przypadek, że jest odwrócony, gdy w ręku trzyma mikrofon. Często stosuje satanistyczny symbol rogatej dłoni i upodabnia się do kobiety. To nienormalne. Conchita Wurst pewnie jest zachwycony. Taki ten dzisiejszy świat, że jednym podoba się Angelina Jolie, a drugim Conchita. Czym wy się zachwycacie ? To wstyd!" Co na to Szpak? Dziennikarze "Gazety Wyborczej" uzyskali komentarz menedżera artysty, Jacka Siębora. - Nie zajmujemy się polityką, chcemy być od niej jak najdalej. A tak na marginesie - artysta powinien wzbudzać emocje. Wypowiedź Nowaka wywołała sprzeczne opinie internautów. Część osób zgodziła się z kontrowersyjna wypowiedzią: "Panie pośle to celna diagnoza i dziękuje, że oprócz zachwytów nad samym śpiewaniem ocenił Pan całą osobę tego Pana/Pani. Jego szkodliwe zamiłowanie do króla śmierci i grzechu, ma niszczące działanie na młodzież. Zgadzam się. Image Szpaka jest mocno kontrowersyjny. Choć sam Michał to normalny chłopak, myślę że chce zaistnieć za wszelką cenę". Inni wstawili się za Szpakiem: "Jak można porównywać artyzm do satanizmu? Każdy artysta ma swoje rozpoznawcze cechy w wyglądzie. Osobiście uważam ten artykuł za wstyd, po 2. "satanizm" to co innego. To tak, jakby pan spotkał gota lub emo na ulicy. Też sataniści? Wstyd". Szkoda, że zamiast trzymać się razem (jako Polacy) i docenić czyjąś pracę (występ na Eurowizji wymaga sporych jej nakładów) łatwiej bruździć, wymyślać afery i dorabiać ideologię do gestu. To jest dopiero dbałość o solidarność narodu i dobre reprezentowanie Polski. Czy to ta obiecana "dobra zmiana"? A Wy co sądzicie o wpisie Nowaka?

Michał Szpak z piosenką "Color of Your Life"zajął na Eurowizji bardzo dobre 8. miejsce. Jego występ spotkał się z pozytywną reakcją widzów i gwiazd, ale kontrowersji również nie brakuje. Jeden z posłów PiS-u Włodzimierz Nowak zamieścił na Facebooku wpis, w którym ostro krytykuje wokalistę.

Może się ktoś ze mną zgadzać lub nie, bo to prawo demokracji. Tak samo ma prawo mi się coś nie podobać. Proszę obejrzeć te zdjęcia wyłowione w internecie. Cała Polska gratuluje i zachwyca się sukcesem Michała Szpaka. Tylko pytanie, czy to sukces Polski, czy szatana? Czy to Michał, czy Michałowa? Ten świat zwariował całkowicie.
Proszę spojrzeć na zdjęcie w czerwonej kurtce z mikrofonem. Na tej ręce jest odwrócony Krzyż. To nie przypadek, że jest odwrócony, gdy w ręku trzyma mikrofon. Często stosuje satanistyczny symbol rogatej dłoni i upodabnia się do kobiety. To nienormalne. Conchita Wurst pewnie jest zachwycony. Taki ten dzisiejszy świat, że jednym podoba się Angelina Jolie, a drugim Conchita. Czym wy się zachwycacie ? To wstyd !

Co na to Szpak? Dziennikarze "Gazety Wyborczej" uzyskali komentarz menedżera artysty, Jacka Siębora.

Nie zajmujemy się polityką, chcemy być od niej jak najdalej. A tak na marginesie - artysta powinien wzbudzać emocje.

Wypowiedź Nowaka wywołała sprzeczne opinie internautów. Część osób zgodziła się z kontrowersyjna wypowiedzią:

Panie pośle, to celna diagnoza i dziękuje, że oprócz zachwytów nad samym śpiewaniem ocenił Pan całą osobę tego Pana/Pani. Jego szkodliwe zamiłowanie do króla śmierci i grzechu, ma niszczące działanie na młodzież.
Zgadzam się. Image Szpaka jest mocno kontrowersyjny. Choć sam Michał to normalny chłopak, myślę że chce zaistnieć za wszelką cenę.

Inni wstawili się za Szpakiem:

Jak można porównywać artyzm do satanizmu? Każdy artysta ma swoje rozpoznawcze cechy w wyglądzie. Osobiście uważam ten artykuł za wstyd, po 2. "satanizm" to co innego. To tak, jakby pan spotkał gota lub emo na ulicy. Też sataniści? Wstyd.
Szkoda, że zamiast trzymać się razem (jako Polacy) i docenić czyjąś pracę (występ na Eurowizji wymaga sporych jej nakładów) łatwiej bruździć, wymyślać afery i dorabiać ideologię do gestu. To jest dopiero dbałość o solidarność narodu i dobre reprezentowanie Polski. Czy to ta obiecana "dobra zmiana"?

A Wy co sądzicie o wpisie Nowaka?

WJ