Joanna Przetakiewicz wybrała dyskusyjny kolor, ale opłaciło się. Odważnie odsłoniła plecy i dekolt

Żółty jako kolor wieczorowej sukni? Dla wielu kobiet to barwa zarezerwowana dla letnich dziennych stylizacji, Joanna Przetakiewicz zaryzykowała i w kanarkowym odcieniu pojawiła się na wieczornej gali.
Odważna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz wybrała dyskusyjny kolor, ale opłaciło się. Żółty jako kolor wieczorowej sukni? Joanna Przetakiewicz zaryzykowała i w kanarkowym odcieniu pojawiła się na wieczornej gali. Żółty jako kolor wieczorowej sukni? Dla wielu kobiet to barwa zarezerwowana dla letnich dziennych stylizacji, Joanna Przetakiewicz zaryzykowała i w kanarkowym odcieniu pojawiła się na wieczornej gali. Joanny Przetakiewicz nie mogło zabraknąć na gali rozdania nagród Polskiej Rady Biznesu. Na tle morza klasycznej czerni i granatu właścicielka La Manii wyróżniała w jaskrawo żółtej sukni do ziemi. Czy jednak przyciągała spojrzenia pełne zachwytu? Nasze takie właśnie były. W powszechnej opinii żółć kojarzy się przede wszystkim z dziennym ubiorem, niewiele kobiet wykorzystuje ją do wieczorowych stylizacji, a co dopiero do tych na eleganckie gale. Naszym zdaniem ten eksperyment udał się Joannie Przetakiewicz. Na plus oceniamy zarówno kolor jak i fason. Spójrzcie tylko na te seksowne plecy i wydatny dekolt...

Joanny Przetakiewicz nie mogło zabraknąć na gali rozdania nagród Polskiej Rady Biznesu. Na tle morza klasycznej czerni i granatu właścicielka La Manii wyróżniała w jaskrawo żółtej sukni do ziemi. Czy jednak przyciągała spojrzenia pełne zachwytu? Nasze takie właśnie były.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PRZETAKIEWICZ >>

 

W powszechnej opinii żółć kojarzy się przede wszystkim z dziennym ubiorem, niewiele kobiet wykorzystuje ją do wieczorowych stylizacji, a co dopiero do tych na eleganckie gale. Naszym zdaniem ten eksperyment udał się Joannie Przetakiewicz. Na plus oceniamy zarówno kolor jak i fason. Spójrzcie tylko na te seksowne plecy i przepastny dekolt.

A jak Wam mało to spójrzcie na niego jeszcze raz w tej stylizacji:

 

ZI

Podoba Ci się suknia Joanny Przetakiewicz?
Więcej o:
Komentarze (6)
Joanna Przetakiewicz wybrała dyskusyjny kolor, ale opłaciło się. Odważnie odsłoniła plecy i dekolt
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Wygląda całkiem nieźle.

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  milf szaleje:)

 • magheu

  0

  tylko buty za toporne

 • Gość: Blondi

  0

  Sukienka ladnie na niej lezy. Ale kurcze na twarzy wyglada slabo. Za duzo wypelniaczy i botoksu, wbrew pozorom, postarza

 • EwelinKa PawlowiCz

  0

  ta sukienka podkresla i owszem zmarszczki...powinna zainwestowac w chirurga plastycznego i makijazystke....

 • Gość: bea

  0

  Ślicznie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX