Aleksandra Szwed w "TTBZ" wygrała 100 tys. Co zrobiła z pieniędzmi? "Nie od razu zdradziła swój plan"

Aleksandra Szwed przekazała wygraną w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jednej z łódzkich fundacji. Aktorka początkowo nie zdradziła jej pracownikom, że będzie walczyła o pieniądze dla nich, ale tajemnica szybko się wydała.
Komu dała pieniądze? Aleksandra Szwed w "TTBZ" wygrała 100 tys. Co zrobiła z pieniędzmi? Aleksandra Szwed zwyciężyła w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i wygrała 100 tysięcy zł. Pieniądze przekazała łódzkiej fundacji "Dom w Łodzi". Aleksandra Szwed przekazała wygraną w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jednej z łódzkich fundacji. Aktorka początkowo nie zdradziła jej pracownikom, że będzie walczyła o pieniądze dla nich, ale tajemnica szybko się wydała. Aleksandra Szwed zwyciężyła w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i wygrała 100 tysięcy zł. Zgodnie z formułą programu, zwycięzcy poszczególnych odcinków oraz finału nie zostawiają wygranej dla siebie, ale przekazują pieniądze na wybrany cel charytatywny. Aktorka przeznaczyła wygraną na Fundację "Dom w Łodzi". Zanim to zrobiła, skontaktowała się z fundacją. - Nie od razu zdradziła swój plan, ale dała znać, że może uda się jej wesprzeć nas finansowo. Była bardzo tajemnicza. Gdy program ruszył domyśliliśmy się, że walczy o wygraną właśnie dla nas - powiedział w rozmowie z łódzkim oddziałem "Gazety Wyborczej" Jolanta Bobińska, założycielka i szefowa fundacji. Kiedy już wiadomo było, że Aleksandra Szwed wygraną przeznaczy na łódzką fundację, jej pracownicy zaczęli jeździć do Warszawy, żeby kibicować jej na żywo. Wygrana prawdopodobnie zostanie przeznaczona na plac zabaw dla podopiecznych fundacji. - O specjalistycznym placu zabaw myśleliśmy od dawna, ale nie mieliśmy na to funduszy. Teraz zaczynamy rozglądać się za takimi konstrukcjami, które będą spełniać też rolę rehabilitacyjną, będą bezpieczne i dostosowane do możliwości naszych Dzieci - mówiła Bobińska. Aleksandra Szwed była jedną z faworytek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W finałowym odcinku wcieliła się w postać Bernarda Ładysza, śpiewaka operowego.

Aleksandra Szwed zwyciężyła w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i wygrała 100 tysięcy zł. zgodnie z formułą programu, zwycięzcy poszczególnych odcinków oraz finału nie zostawiają wygranej dla siebie, ale przekazują pieniądze na wybrany cel charytatywny. Aktorka przeznaczyła wygraną na Fundację "Dom w Łodzi". Zanim to zrobiła, skontaktowała się z fundacją.

Nie od razu zdradziła swój plan, ale dała znać, że może uda się jej wesprzeć nas finansowo. Była bardzo tajemnicza. Gdy program ruszył domyśliliśmy się, że walczy o wygraną właśnie dla nas - powiedział w rozmowie z łódzkim oddziałem "Gazety Wyborczej" Jolanta Bobińska, założycielka i szefowa fundacji.

Kiedy już wiadomo było, że Aleksandra Szwed wygraną przeznaczy na łódzką fundację, jej pracownicy zaczęli jeździć do Warszawy, żeby kibicować jej na żywo.

Na widowni czekały na nas zarezerwowane miejsca. Czułyśmy się jak VIP-y. Oglądanie występów na żywo było niesamowitym przeżyciem. Całodniowa wyprawa do Warszawy była dla nas dużym wyzwaniem logistycznym, ale każdy chciał choć raz pojechać

Wygrana prawdopodobnie zostanie przeznaczona na plac zabaw dla podopiecznych fundacji.

O specjalistycznym placu zabaw myśleliśmy od dawna, ale nie mieliśmy na to funduszy. Teraz zaczynamy rozglądać się za takimi konstrukcjami, które będą spełniać też rolę rehabilitacyjną, będą bezpieczne i dostosowane do możliwości naszych Dzieci- mówiła Bobińska.

Aleksandra Szwed była jedną z faworytek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W finałowym odcinku wcieliła się w postać Bernarda Ładysza, śpiewaka operowego.

JZ

Więcej o:
Komentarze (2)
Aleksandra Szwed w "TTBZ" wygrała 100 tys. Co zrobiła z pieniędzmi? "Nie od razu zdradziła swój plan"
Zaloguj się
  • Gość: Gość

    Oceniono 1 raz 1

    Szwed jako Ładysz ani wizualnie nie przypominała pana Ładysza nie mówiąc już o śpiewie to była tragedia a że wygra to już wiedziała z góry stąd ta już gotowa maska i dzieci z fundacji na widowni. Dla mnie i tak złoto ma pan Kordek był wspaniały.

  • Gość: Gość

    0

    Wygrana Szwed była ustawiona to aktor POLSATU tak jak Kasprzykowski i dlatego wygrali finał teraz pewnie Szwed będzie w jury program robi się przewidywalny.Zdolni jak Kordek czy Grzechnik przegrywają z miernotą która z góry jest wybrana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX