Znany youtuber o Szpaku: "Płakał, bo miał słabą piosenkę!" Polacy już mu odpowiedzieli. Ostro

Michał Szpak w głosowaniu publiczności na Eurowizji 2016 zajął 3. miejsce. Choć występ Polaka podbił serca Europy, nie wszyscy są jego fanami. Jeden z najpopularniejszych youtuberów skrytykował naszego reprezentanta w mało wyrafinowany sposób.
Znany youtuber ostro o Szpaku "Płakał, bo miał słabą piosenkę!" Polacy już mu odpowiedzieli Michał Szpak zajął w finale Eurowizji wysokie, 8. miejsce. Polak w ogólnej klasyfikacji wypadłby jeszcze lepiej, gdyby nie głosy jurorów, którzy przyznali mu tylko kilka punktów. Honor naszego reprezentanta uratowali jednak widzowie konkursu z całej Europy, bo w ich głosowaniu Szpak zajął 3. pozycję. Choć występ wokalisty podbił serca publiczności, to okazuje się, że nie wszyscy są jego fanami. Polak nie spodobał się Felixowi Kjellbergowi, znanemu youtuberowi, znanemu jako PewDiePie. 27-letni Szwed zgromadził na YouTube ponad 44 mln fanów, śledzących jego żartobliwe filmiki. PewDiePie, komentując występy poszczególnych eurowizyjnych wykonawców, nie oszczędził też Polaka. Polski wokalista płacze, bo wie, jak zła jest jego piosenka - napisał na Twitterze. Wpis Szweda rozszedł się po sieci z prędkością błyskawicy. Niektórzy internauci uznali jego słowa za zabawne, ale część stanęła w obronie Michała Szpaka. Mam nadzieję, że to tylko żart, ale musisz wiedzieć, że Michał płakał, bo zadedykował ten występ swojej zmarłej przed rokiem mamie! - napisała jedna z fanek polskiego gwiazdora. To był najdelikatniejszy z setek komentarzy Polaków, którzy zasypali profile youtubera w sieci ostrymi i bardzo często niecenzuralnymi wpisami. Jak widać, Eurowizja traktowana jest w Polsce z wielką powagą. PewDiePie na razie nie odniósł się do komentarzy obrońców Szpaka. Myślicie, że jego żart był nie na miejscu?

Michał Szpak zajął w finale Eurowizji wysokie, 8. miejsce. Polak w ogólnej klasyfikacji wypadłby jeszcze lepiej, gdyby nie głosy jurorów, którzy przyznali mu tylko kilka punktów. Honor naszego reprezentanta uratowali jednak widzowie konkursu z całej Europy, bo w ich głosowaniu Szpak zajął 3. pozycję.

ZOBACZ: Eurowizja 2016. Kto głosował na Polskę? Najbardziej Szpak podobał się... Wcale nie na Wyspach!

Choć występ wokalisty podbił serca publiczności, to okazuje się, że nie wszyscy są jego fanami. Polak nie spodobał się chociażby Felixowi Kjellbergowi, znanemu youtuberowi PewDiePie. 27-letni Szwed zgromadził na YouTubie'e ponad 44 mln fanów śledzących jego żartobliwe widea.

PewDiePie, komentując występy poszczególnych eurowizyjnych wykonawców, nie oszczędził też Polaka.

Polski wokalista płacze, bo wie, jak zła jest jego piosenka - napisał na Twitterze.

Wpis Szweda rozszedł się po sieci z prędkością błyskawicy. Niektórzy internauci uznali jego słowa za zabawne, ale część stanęła w obronie Michała Szpaka.

Mam nadzieję, że to tylko żart, ale musisz wiedzieć, że Michał płakał, bo zadedykował ten występ swojej zmarłej przed rokiem mamie! - napisała jedna z fanek polskiego gwiazdora.

To był najdelikatniejszy z setek komentarzy Polaków, którzy zasypali profile youtubera w sieci ostrymi i bardzo często niecenzuralnymi wpisami.

 

 

Jak widać, Eurowizja traktowana jest w Polsce z wielką powagą. PewDiePie na razie nie odniósł się do komentarzy obrońców Szpaka.

Myślicie, że jego żart był nie na miejscu?

 

IN