Eurowizja 2016. Gwiazdy komentują. "Akcja jury to paranoja", "Końcówki nie wymyśliłby Hitchcock". Najlepsza Kinga Rusin

Eurowizja 2016 za nami. Gwiazdy skomentowały występ Michała Szpaka i niektóre zrobiły to naprawdę celnie.
Eurowizja 2016. Gwiazdy komentują Eurowizja 2016 za nami. Gwiazdy skomentowały występ Michała Szpaka i niektóre zrobiły to naprawdę celnie. Gwiazdy na bieżąco komentowały na portalach społecznościowych Eurowizję, a zwłaszcza występ Michała Szpaka. - Akcja z jury to paranoja. Michał, byłeś świetny. Natomiast jest sukces. Popek na Eurowizji. To wymagało odwagi :) P.S. Panie Artur Orzech, jesteś Pan mistrz! - napisał Filip Chajzer. - Michał, brawo, utarłeś nosa wielu i rozgrzałeś masę ludzi! Takiej końcówki głosowania nie wymyśliłby Hitchcock! - to słowa Karoliny Korwin Piotrowskiej. - Trzecie miejsce dla Michała Szpaka w głosowaniu widzów na Eurowizji! BRAWO! GRATULACJE! A głosy jury? Cóż, to czysta polityka. Muzyka miała tu drugorzędne znaczenie. To głosowanie pokazało, kto z kim w Europie trzyma. Wnioski wyciągnijcie sami.

Gwiazdy na bieżąco komentowały na portalach społecznościowych Eurowizję, a zwłaszcza występ Michała Szpaka.

Akcja z jury to paranoja. Michał, byłeś świetny. Natomiast jest sukces. Popek na Eurowizji. To wymagało odwagi :) P.S. Panie Artur Orzech, jesteś Pan mistrz! - napisał Filip Chajzer.

Michał, brawo, utarłeś nosa wielu i rozgrzałeś masę ludzi! Takiej końcówki głosowania nie wymyśliłby Hitchcock! - to słowa Karoliny Korwin Piotrowskiej.

W punkt ucelowała Kinga Rusin.

Trzecie miejsce dla Michała Szpaka w głosowaniu widzów na Eurowizji! BRAWO! GRATULACJE! A głosy jury? Cóż, to czysta polityka. Muzyka miała tu drugorzędne znaczenie. To głosowanie pokazało, kto z kim w Europie trzyma. Wnioski wyciągnijcie sami.
<< TAK EUROWIZJĘ KOMENTOWAŁY GWIAZDY >>

Michał Szpak zajął w 61. konkursie Eurowizji 8. miejsce, choć po głosowaniu jurorów był przedostatni. Oto, co znaczą głosy widzów.

JZ