Aleksandra Kwaśniewska pokazała pierwsze od dawna selfie z mężem! Jak zwykle poszalała z hashtagami

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach bardzo cenią sobie swoją prywatność. Para nie bywa razem na salonach i rzadko pokazuje wspólne zdjęcia. Teraz dziennikarka pochwaliła się taką fotografią.
Kwaśniewska na Instagramie Kwaśniewska pokazała pierwsze od dawna selfie na Instagramie. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach dobrze zapamiętali chyba medialny szał, jaki w 2012 roku wywołał ich ślub. Od tamtej pory para właściwie nie pokazuje się razem, unika chodzenia na salony, a na Instagramie dziennikarki na próżno można szukać ich wspólnych, uroczych zdjęć. Teraz Kwaśniewska postanowiła jednak najwyraźniej wynagrodzić swoim fanom ich cierpliwość, bo na jej profilu właśnie pojawiło się jej selfie z mężem! Dziennikarka jak zwykle poszalała też z hashtagami, którymi opisała fotografię. Kwaśniewska jest w tej kwestii wyjątkowo kreatywna. #straszniesiętuzaniebyłamgdyżbyłamzupełniegdzieindziej #powyżejprzyłapananaprzyłapywaniumewnawodnychigraszkach #starewariatki#fotywrzucaćbędęna @lets.go.everywhere #więcjakktośchcesięwespółposzlajaćpoświecietospraszamtamże - napisała pod zdjęciem Gdybyście, tak jak my, mieli problem z odczytaniem, o co jej chodzi, postaraliśmy się rozszyfrować ten tekst: Strasznie się tu zaniebyłam, gdyż byłam zupełnie gdzie indzie. Powyżej przyłapana na przyłapywaniu mew na wodnych igraszkach. Stare wariatki. Foty wrzucać będę na @lets.go.everywhere (podróżniczy profil Kwaśniewskiej - przyp. red.), więc jak ktoś chce się wespół poszlajać po świecie, to spraszam tamże. Pod zdjęciem nie zabrakło entuzjastycznych komentarzy fanów celebrytki: - Ale pozytywna energia! - Mili i sympatyczni... - Piękna i przystojniak - piszą internauci.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach dobrze zapamiętali chyba medialny szał, jaki w 2012 roku wywołał ich ślub. Od tamtej pory para właściwie nie pokazuje się razem, unika chodzenia na salony, a na Instagramie dziennikarki na próżno można szukać ich wspólnych, uroczych zdjęć.

Teraz Kwaśniewska postanowiła jednak najwyraźniej wynagrodzić swoim fanom ich cierpliwość, bo na jej profilu właśnie pojawiło się jej selfie z mężem!

Dziennikarka jak zwykle poszalała też z hashtagami, którymi opisała fotografię. Kwaśniewska jest w tej kwestii wyjątkowo kreatywna.

#straszniesiętuzaniebyłamgdyżbyłamzupełniegdzieindziej #powyżejprzyłapananaprzyłapywaniumewnawodnychigraszkach #starewariatki#fotywrzucaćbędęna @lets.go.everywhere #więcjakktośchcesięwespółposzlajaćpoświecietospraszamtamże - napisała pod zdjęciem Aleksandra Kwaśniewska.

Gdybyście, tak jak my, mieli problem z odczytaniem, o co jej chodzi, postaraliśmy się rozszyfrować ten tekst:

Strasznie się tu zaniebyłam, gdyż byłam zupełnie gdzie indzie. Powyżej przyłapana na przyłapywaniu mew na wodnych igraszkach. Stare wariatki. Foty wrzucać będę na @lets.go.everywhere (podróżniczy profil Kwaśniewskiej - przyp. red.), więc jak ktoś chce się wespół poszlajać po świecie, to spraszam tamże.

Pod zdjęciem nie zabrakło entuzjastycznych komentarzy fanów celebrytki.

Ale pozytywna energia!
Mili i sympatyczni...
Piękna i przystojniak - piszą internauci.

Tęskniliście za nią?

 

IN