Doda pozuje w sukience SWOJEJ MAMY. To nie jej styl, ale... Wygląda nadspodziewanie dobrze

Doda pochwaliła się wyjątkową kreacją, jaką dostała od mamy. Stoi za nią niezwykle romantyczna historia.
Doda kocha luksusowe ubrania Doda pochwaliła się wyjątkową kreacją, jaką dostała od mamy. Stoi za nią niezwykle romantyczna historia. Doda ma ostatnio dobrą passę. Niedawno zadebiutowała na scenie warszawskiego Teatru IMKA w spektaklu "Śpiewnik ptaszków polskich", zagrała udane tournee po Stanach Zjednoczonych, a w miniony piątek wzięła udział w naszym wywiadzie na żywo na Facebooku. Dzisiaj gwiazda będzie za to gościem specjalnym jubileuszowego koncertu zespołu Kombii, ale zanim zaśpiewa na stołecznym Torwarze, znalazła chwilę na spacer. Na tę okazję Doda wybrała wyjątkową sukienkę. Luźna, różowa toga z koronkowym dekoltem okazała się być prezentem od mamy piosenkarki, Wandy Rabczewskiej. Za kreacją kryje się wyjątkowo romantyczna i bliska sercu Dody historia. Ta sukienka ma 40 lat! Dostałam ją od mamy ,która dostała ją od taty, który to przywiózł ją jako prezent z obozu sportowego w Grecji jak się w sobie zakochali! - napisała na Instagramie wokalistka. Na dowód prawdziwości swoich słów, Doda pokazała nawet archiwalne zdjęcie swojej mamy w tej samej sukience! Mamina... Ech, szkoda, że czarno-białe! Zobaczcie, jak sukienka prezentuje się w kolorze na moich zdjęciach z dziś - podpisała fotografię Doda. Zdjęcia gwiazdy w tej wyjątkowej sukience poruszyły też jej fanów. - Super mieć taką pamiątkę! To bezcenne... - Taka sukienka ma niezwykłą wartość. Takie ubrania mają największą wartość... Są skarbem! Moja Babcia odeszła 5 lat temu. Była piękną kobietą, która miała piękne ubrania. Często noszę jej rzeczy i wtedy czuję się niesamowicie. Moda wraca i to, co było modne w latach 50-tych lub 60-tych, modne jest teraz i będzie w przyszłości - pisali internauci.

Doda ma ostatnio dobrą passę. Niedawno zadebiutowała na scenie warszawskiego Teatru IMKA w spektaklu "Śpiewnik ptaszków polskich", zagrała udane tournee po Stanach Zjednoczonych, a w miniony piątek wzięła udział w naszym wywiadzie na żywo na Facebooku.

Dzisiaj gwiazda będzie za to gościem specjalnym jubileuszowego koncertu zespołu Kombii, ale zanim zaśpiewa na stołecznym Torwarze, znalazła chwilę na spacer. Na tę okazję Doda wybrała wyjątkową sukienkę.

Luźna, różowa toga z koronkowym dekoltem okazała się być prezentem od mamy piosenkarki, Wandy Rabczewskiej. Za kreacją kryje się wyjątkowo romantyczna i bliska sercu Dody historia.

Ta sukienka ma 40 lat! Dostałam ją od mamy ,która dostała ją od taty, który to przywiózł ją jako prezent z obozu sportowego w Grecji jak się w sobie zakochali! - napisała na Instagramie wokalistka.

Na dowód prawdziwości swoich słów, Doda pokazała nawet archiwalne zdjęcie swojej mamy w tej samej sukience!

Mamina... Ech, szkoda, że czarno-białe! Zobaczcie, jak sukienka prezentuje się w kolorze na moich zdjęciach z dziś - podpisała fotografię Doda.

Mamina..Ehhhh szkoda ,ze czarno -białe ??zobaczcie jak sukienka prezentuje sie w kolorze ??na moich zdjęciach z dzis

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Zdjęcia gwiazdy w tej wyjątkowej sukience poruszyły też jej fanów.

Super mieć taką pamiątkę! To bezcenne...
Taka sukienka ma niezwykłą wartość.
Takie ubrania mają największą wartość... Są skarbem! Moja Babcia odeszła 5 lat temu. Była piękną kobietą, która miała piękne ubrania. Często noszę jej rzeczy i wtedy czuję się niesamowicie. Moda wraca i to, co było modne w latach 50-tych lub 60-tych, modne jest teraz i będzie w przyszłości - pisali internauci.

A Wy co myślicie o Dodzie w tej kreacji? Spodziewaliście, że gwiazda jest aż taka sentymentalna?

 

IN