Agata Duda odpowiedziała na list Ilony Felicjańskiej. "Ona pomaga po cichu, bez rozgłosu"

"Ona pomaga po cichu" - Ilona Felicjańska bardzo pozytywnie oceniła wizytę Agaty Dudy w Ośrodku Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance . Na życzenie pierwszej damy odwiedziny w placówce odbyły się bez udziału mediów.
Pomoc bez rozgłosu Agata Duda odpowiedziała na list Ilony Felicjańskiej. "Ona pomaga po cichu" - Ilona Felicjańska bardzo pozytywnie oceniła wizytę Agaty Dudy w Ośrodku Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance "Ona pomaga po cichu" - Ilona Felicjańska bardzo pozytywnie oceniła wizytę Agaty Dudy w Ośrodku Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance. Na życzenie pierwszej damy odwiedziny w placówce odbyły się bez udziału mediów. Ilona Felicjańska, która sama zmaga się z chorobą alkoholową, aktywnie wspiera Ośrodek Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance, pomagający młodzieży uzależnionej od alkoholu. Była modelka, chcąc poprawić zatrważające warunki w placówce (na bieżące funkcjonowanie w godnych warunkach brakuje ok. 3 mln złotych), napisała list otwarty do Agaty Dudy. Pierwsza dama stawiła się w ośrodku. - Młodzież w ośrodku była zachwycona panią Agatą. Czuła się u nas swobodnie. Była bardzo zainteresowana tym, co się tutaj dzieje. Po tej wizycie zostały poczynione pewne kroki. Pierwsza dama odwiedziła ośrodek po cichu, bez zbędnego medialnego szumu. Poproszono nawet o to, aby na miejscu nie było żadnych fotoreporterów ani telewizji. [...] Ona pomaga po cichu, bez rozgłosu, co bardzo w niej cenię - powiedziała Ilona Felicjańska w rozmowie z Fakt.pl. Agata Duda jest powszechnie krytykowana za brak zaangażowania w sprawy obrony praw kobiet. Andrzej Duda w rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim tłumaczył tę postawę osobistą decyzją jego żony w kwestii interpretacji funkcji pierwszej damy. Dodał także, że pierwsza dama "powinna świadczyć dobro". Mówił wówczas, że Agata Duda postanowiła zająć się jedynie trzema obszarami: "sprawami społecznymi, charytatywnymi i edukacyjnymi".

Ilona Felicjańska, która sama zmaga się z chorobą alkoholową, aktywnie wspiera Ośrodek Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance, pomagający młodzieży uzależnionej od alkoholu. Była modelka, chcąc poprawić zatrważające warunki w placówce (na bieżące funkcjonowanie w godnych warunkach brakuje ok 3 milionów złotych), napisała list otwarty do Agaty Dudy. Pierwsza dama stawiła się w ośrodku.

Młodzież w ośrodku była zachwycona panią Agatą. Czuła się u nas swobodnie. Była bardzo zainteresowana tym, co się tutaj dzieje. Po tej wizycie zostały poczynione pewne kroki. Pierwsza dama odwiedziła ośrodek po cichu, bez zbędnego medialnego szumu. Poproszono nawet o to, aby na miejscu nie było żadnych fotoreporterów ani telewizji. (...) Ona pomaga po cichu, bez rozgłosu, co bardzo w niej cenię - powiedziała Ilona Felicjańska w rozmowie z Fakt.pl.

Agata Duda jest powszechnie krytykowana za brak zaangażowania w sprawy obrony praw kobiet. Andrzej Duda w rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim tłumaczył tę postawę osobistą decyzją jego żony w kwestii interpretacji funkcji pierwszej damy. Dodał także, że  pierwsza dama "powinna świadczyć dobro". Mówił wówczas, że Agata Duda postanowiła zająć się jedynie trzema obszarami: "sprawami społecznymi, charytatywnymi i edukacyjnymi".

 

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (3)
Agata Duda odpowiedziała na list Ilony Felicjańskiej. "Ona pomaga po cichu, bez rozgłosu"
Zaloguj się
 • Gość: eva

  Oceniono 4 razy 2

  ..to prawda,cały czas śledzę poczynania Pani Agaty.Bywa ww miejscach,które potrzebują wsparcia,nigdy nie robi niczego na pokaz,przy błysku fleszy.Klasa sama w sobie,Dama,nie celebrytka!

 • Gość: gość Hania

  Oceniono 3 razy 1

  Agata nie daje się wciągnąć do politykii bardzo dobrze,nie zależy jej na byciu celebrytką,jeszcze lepiej,w sumie myślałam,że będzie gorzej,szczególnie po tym hejcie,jaki na spadł

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  Nie dawno odwiedziła dzieci niewidome,widać było wzruszenie,jednocześnie pedagoga,kiedy rozmawiała z dzieciakami.Szacunek:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX