Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak mają kryzys? Producent komentuje. Nazwał ją... Padliśmy!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak przechodzą kryzys? Takie informacje podał jeden z tabloidów. Wygląda na to, że nie mają wiele wspólnego z prawdą.
Szulim i Woźniak-Starak mają kryzys? Plotki o problemach w związku przyszłych małżonków Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak rozstaną się? Takie sensacyjne doniesienia pojawiły się w "Super Expressie". Podobno o kryzysie w związku pary miał zadecydować kontrowersyjny wizerunek prezenterki, który nie pasuje do eleganckiej rodziny miliardera. Takie rewelacje były zaskakujące, bo Szulim i Woźniak-Starak jeszcze niedawno hucznie świętowali urodziny gwiazdy, a już wkrótce mają też stanąć na ślubnym kobiercu. Wygląda na to, że doniesienia "SE" były wyssane z palce. Za dowód może posłużyć fotografia, jaką opublikował na Instagramie biznesmen. Na zdjęciu widzimy przesyłającą fotografowi buziaka Szulim, a Woźniak-Starak dodatkowo opatrzył zdjęcie rozwiewającym wszelkie wątpliwości podpisem. Żoncia jedzie na misję! - napisał Woźniak-Starak. Producent nawiązał oczywiście do nowego programu "Azja Express", którego prowadzącą ma być jego narzeczona. Pieszczotliwa "żoncia" sugeruje, że małżeńskie plany pary też nie są chyba zagrożone. Odetchnęliście z ulgą?

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak rozstaną się? Takie sensacyjne doniesienia pojawiły się we wczorajszym "Super Expressie". Podobno o kryzysie w związku pary miał zadecydować kontrowersyjny wizerunek prezenterki, który nie pasuje do eleganckiej rodziny miliardera.

Takie rewelacje były zaskakujące, bo nie dość, że Szulim i Woźniak-Starak jeszcze niedawno hucznie świętowali urodziny gwiazdy, a już wkrótce mają też stanąć na ślubnym kobiercu.

ZOBACZ: Piotr Woźniak-Starak "nie przewiduje limitu finansowego" na ślub. Najwięcej wyda na... Zaskoczenie!

Wygląda na to, że doniesienia "SE" były tym razem wyssane z palce. Za dowód może posłużyć fotografia, jaką opublikował wczoraj na Instagramie biznesmen. Na zdjęciu widzimy przesyłającą fotografowi buziaka Szulim, a Woźniak-Starak dodatkowo opatrzył je rozwiewającym wszelkie wątpliwości podpisem:

Żoncia jedzie na misję!

#żonciajedzienamisje

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PWS (@pwsas)

Piotr Woźniak-Starak nawiązał oczywiście do nowego programu "Azja Express", którego prowadzącą ma być jego narzeczona. Pieszczotliwa "żoncia" sugeruje, że małżeńskie plany pary też nie są chyba zagrożone.

Odetchnęliście z ulgą? :)

 

IN