Orlando Bloom zdradza Katy Perry z... NIĄ?! Wyciekły szokujące zdjęcia. "Nie jest tak niewinna, jak wszyscy sądzili"

Tym żyją teraz zagraniczne media: Orlando Bloom, który od kilku miesięcy jest w związku z Katy Perry został przyłapany w niedwuznacznej sytuacji z Seleną Gomez. Z tych zdjęć raczej trudno będzie im się wytłumaczyć.
Orlando Bloom zdradza Katy Perry? Aktor został przyłapany w niedwuznacznej sytuacji z Seleną Gomez Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli się spotykać po tegorocznym rozdaniu Złotych Globów i choć nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, ich gorące zdjęcia ze wspólnych wakacji rozwiały wszelkie wątpliwości. Pojawiły się już nawet plotki, jakoby para miała zamieszkać razem. Teraz jednak wiele może się zmienić. Serwis TMZ opublikował zdjęcia, na których Orlando czule obejmuje seksowną brunetkę, a jest nią... Selena Gomez. Fotografie zostały wykonane w sobotę po koncercie Gomez w Las Vegas. Piosenkarka świętowała w klubie inaugurację trasy koncertowej "Revival", kiedy niespodziewanie pojawił się Bloom. Wokalistka i aktor czuli się w swoim towarzystwie na tyle swobodnie, że wylądowali razem na sofie i zaczęli czule obejmować. Póki co, nikt z zainteresowanej trójki nie skomentował sprawy. Perry nie wierzy ponoć w zdradę ukochanego i uważa, że jedyną winną jest Selena, która chciała uwieść Blooma. Katy chce ufać Orlando i sądzi, że nie zrobił nic złego, nawet jeśli zdjęcia wskazują na coś innego. Jest za to wściekła na Selenę i chce, żeby za wszelką cenę trzymała się z dala od Orlando. Nie ufa jej i próbuje się dowiedzieć, co tak naprawdę się wydarzyło - twierdzi informator HollywoodLife.com. Sama wokalistka nadal milczy, choć media dopatrują się w jednym z jej wpisów na Instagramie sugestii na temat wydarzeń z sobotniego wieczoru. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu widać, jak wraca po zakończonym koncercie do swojego hotelowego pokoju. Jest sama, co sugeruje, że impreza z Orlando zakończyła się w klubie i nie miała dalszego ciągu.

Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli się spotykać po tegorocznym rozdaniu Złotych Globów i choć nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, ich gorące zdjęcia ze wspólnych wakacji nie pozostawiły co do tego wątpliwości. Pojawiły się już nawet plotki, jakoby para miała zamieszkać razem. Teraz jednak wiele może się zmienić. Serwis TMZ opublikował zdjęcia, na których Orlando czule obejmuje seksowną brunetkę i NIE JEST nią Katy, a... Selena Gomez.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fotografie zostały wykonane w sobotę po koncercie Gomez w Las Vegas. Piosenkarka świętowała w klubie inaugurację trasy koncertowej "Revival", kiedy niespodziewanie pojawił się Bloom. Wokalistka i aktor czuli się w swoim towarzystwie na tyle swobodnie, że wylądowali razem na sofie i zaczęli czule obejmować.

 

Selena Gomez Giphy.com

 

Póki co, nikt z zainteresowanej trójki nie skomentował sprawy. Zanim to się wydarzyło, nieświadoma nadchodzącej burzy Perry zamieściła na Twitterze romantyczny wpis.

Jaki wiek jest odpowiedni, aby powiedzieć: "Chcę się z Tobą zestarzeć?" 50? 65? 31?

Piosenkarka nie wierzy ponoć w zdradę ukochanego i uważa, że jedyną winną jest Selena, która chciała uwieść Blooma.

Katy chce ufać Orlando i sądzi, że nie zrobił nic złego, nawet jeśli zdjęcia wskazują na coś innego - twierdzi informator HollywoodLife.com. Jest za to wściekła na Selenę i chce, żeby za wszelką cenę trzymała się z dala od Orlando. Nie ufa jej i próbuje się dowiedzieć, co tak naprawdę się wydarzyło.

Katy Perry Giphy.com

Większość internautów podziela tę opinię i nie pozostawia na Selenie suchej nitki.

Selena podrywa cudzego faceta. Nie jest tak niewinna, jak wszyscy sądzili.
Nie lubię Katy, ale to nie w porządku.
Skoro Selena została zraniona przez swojego byłego chłopaka, który ją zdradzał, to jak może prowokować Orlando do zdrady.
Serio Selena jest tym rodzajem dziewczyny?!

Sama wokalistka póki co wytrwale milczy, choć media dopatrują się w jednym z jej wpisów na Instagramie sugestii na temat wydarzeń z sobotniego wieczoru. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu widać jak wraca po zakończonym koncercie do swojego hotelowego pokoju. Jest sama, co sugeruje, że impreza z Orlando zakończyła się w klubie i nie miała dalszego ciągu.

After my first show in Vegas. @alfredoflores ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez)

Internauci są jednak nieufni i pytają:

To było przed czy po imprezie z Orlando?

Tego raczej się nie dowiemy ;-).

WJ