Patricia Kazadi NAGO. Rozbierana scena w "Bodo" robi wrażenie [ZDJĘCIA]

Patricia Kazadi jest jedną z gwiazd hitowej produkcji TVP "Bodo". Fanów jej wdzięków w kolejnym odcinku czeka prawdziwa gratka - aktorka zagra w rozbieranej scenie.

Patricia Kazadi w serialu "Bodo" wciela się rolę jednej z kochanej głównego bohatera. Gwiazda, mimo niekwestionowanych walorów sylwetki, o udziale w rozbieranych sesjach wypowiadała się raczej niechętnie. Na potrzeby produkcji zdecydowała się jednak na śmiałą scenę. W przyszłym odcinku serialu (emisja 15 maja) widzowie będą mogli zobaczyć ją leżącą nago w łóżku.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

W rozmowie z "Faktem" aktorka wyznała, że udział w produkcji to dla niej duże wydarzenie.

Pierwszy raz stałam przed kamerą w negliżu. Zaczęłam rolę jako naiwna nastolatka, wpatrzona w Eugeniusza Bodo, a skończyłam jako kobieta po przejściach. Jestem wdzięczna losowi, że mogłam wziąć udział w tym serialu. Bo to nie jest tylko błaha rólka - czekałam na nią całe życie - powiedziała.

Będziecie oglądać? ;)

 

EK

Więcej o:
Komentarze (30)
Patricia Kazadi NAGO. Rozbierana scena w "Bodo" robi wrażenie [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • Gość: sdf

  Oceniono 13 razy 13

  Przy takich zdjęciach najczęściej się mówi "ch...a widać", ale tu nawet tego nie ma... :)

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 10

  "Patricia Kazadi NAGO. Rozbierana scena..."
  A po zdjęciach można wnioskować, że to hard porno z Korei Północnej...

 • ilenka50

  Oceniono 5 razy 5

  To chyba najbardziej trafna recenzja tego serialu, jaką czytałam. Goła Kazadi największą atrakcją super produkcji TVP. Brawo!

 • Gość: fan kina

  Oceniono 4 razy 4

  Przed II wojna światową w Warszawie faktycznie w polskim światku aktorskim pojawiła się aktorka amatorka, mulatka tahitanka Reri (Anne Chevalier) która po różnych kolejach losu została kochanka Bodo a nawet było planowane małżeństwo. Podobno mieli także wspólnie dziecko. Tak więc rola Kazadi jest dobrze umocowana historycznie.

 • Gość: to ja

  Oceniono 3 razy 3

  Dobrze, że nóg nie widać, bo byłby szok. Nóżek na pagony nie zakładaj, bo oglądalność spadnie drastycznie.

 • Gość: mnyy

  Oceniono 2 razy 2

  hitowej? chyba żart. 2 mln widzów, też mi hit.

 • Gość: Amelia

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli to głównie nagie plecy Pani Kazadi mają przyciągnąć widzów i spowodować wzrost oglądalności 11 odcinka serialu ,,Bodo", a tym samym podnieść średnią oglądalność, oscylującą obecnie wokół 2 mln, to znaczy, że widzowie, nie włączając ,,jedynki" w niedzielę o 20.20 wystawili już temu ,,hitowi" ocenę.

 • Gość: miromaz

  Oceniono 1 raz 1

  Zaraz, zaraz, w tak katolickim kraju, w tak katolickiej TVPiS, tak rozbierane sceny??? Toż to szok! Co na to o. dyrektor?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX