Aleksandra Hamkało urodziła! Imię dziecka? Niedzisiejsze

Aleksandra Hamkało została mamą. Aktorka urodziła dziewczynkę i nadała jej dosyć nietypowe imię.
Aleksandra Hamkało urodziła! Aktorka urodziła dziewczynkę. Nadała jej dosyć nietypowe imię Aleksandra Hamkało i jej mąż Filip Kalinowski zostali po raz pierwszy rodzicami. Aktorka urodziła zdrową dziewczynkę i nadała jej imię Jagna. Poród odbył się w warszawskim szpitalu św. Zofii i przebiegł bez żadnych komplikacji w sposób naturalny. Mama i dziecko są już w domu - donosi "Dobry Tydzień". Hamkało ponoć tak świetnie czuje się w roli mamy, że już myśli o kolejnym dziecku. Często deklarowała, że chce mieć gromadkę dzieci, więc na Jagnie na pewno się nie skończy - czytamy w magazynie. Gratulujemy!

Aleksandra Hamkało i jej mąż Filip Kalinowski zostali po raz pierwszy rodzicami. Aktorka urodziła zdrową dziewczynkę i nadała jej imię Jagna.

Poród odbył się w warszawskim szpitalu św. Zofii i przebiegł bez żadnych komplikacji w sposób naturalny. Aktorka i jej mąż, Filip Kalinowski, powitali na świecie zdrową dziewczynkę, która otrzymała imię Jagna. Mama i dziecko są już w domu - donosi "Dobry Tydzień".

Hamkała ponoć tak świetnie czuje się w roli mamy, że już myśli o kolejnym dziecku.

Często deklarowała, że chce mieć gromadkę dzieci, więc na Jagnie na pewno się nie skończy.

Gratulujemy!

WJ