Ozzy i Sharon Osbourne ROZWODZĄ SIĘ

Smutna wiadomość dla fanów rodziny Osbourne'ów. Ozzy i Sharon postanowili zakończyć swoje małżeństwo.
Ozzy i Sharon Osbourne ROZWODZĄ SIĘ Smutna wiadomość dla fanów rodziny Osbourne'ów Smutna wiadomość dla fanów rodziny Osbourne'ów. Ozzy i Sharon postanowili zakończyć swoje małżeństwo. Ozzy Osbourne i jego żona Sharon od ponad 33 lat uchodzili za jedno z najbarwniejszych, ale za razem za jedno z najbardziej kochających się małżeństw w show-biznesie. Niestety, o tym związku trzeba będzie mówić w czasie przeszłym. Jak podał portal ET para rozwodzi się. - Osoba z bliskiego otoczenia pary powiedziała, że 67-letnia legenda rocka i 63-letnia współgospodyni programu "The Talk" postanowili zakończyć swoje małżeństwo - czytamy na portalu. Ozzy Osbourne poznał Sharon w 1970, będąc na początku swojej wielkiej kariery z zespołem Black Sabbath. Ona została menedżerką grupy, a 12 lat później, 4 lipca 1982, panią Osbourne. Para ma troje dzieci: 32-letnią Aimee, 31- letnią Kelly i 30-letniego Jacka. Osbourne'owie przez lata przechodzili wiele kryzysów, które w większości miały być spowodowane nawracającymi problemami rockmana z alkoholem i narkotykami. 3 lata temu znów plotkowano, że po raz kolejny przechodzą gorsze chwile, jednak Sharon Osbourne publicznie zaprzeczyła pogłoskom o rozwodzie. Jednocześnie potwierdziła, że jej mąż ciągle zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i leków.

Ozzy Osbourne i jego żona Sharon od ponad 33 lat uchodzili za jedno z najbarwniejszych, ale za razem za jedno z najbardziej kochających się małżeństw w show-biznesie. Niestety, o tym związku trzeba będzie mówić w czasie przeszłym. Jak podał portal ET para rozwodzi się.

Osoba z bliskiego otoczenia pary powiedziała, że 67-letnia legenda rocka i 63-letnia współgospodyni programu "The Talk" postanowili zakończyć swoje małżeństwo - czytamy na portalu.

Ozzy Osbourne poznał Sharon w 1970, będąc na początku swojej wielkiej kariery z zespołem Black Sabbath. Ona została menedżerką grupy, a 12 lat później, 4 lipca 1982, panią Osbourne. Para ma troje dzieci: 32-letnią Aimee, 31- letnią Kelly i 30-letniego Jacka.

Osbourne'owie przez lata przechodzili wiele kryzysów, które w większości miały być spowodowane nawracającymi problemami rockmana z alkoholem i narkotykami. 3 lata temu znów plotkowano, że po raz kolejny przechodzą gorsze chwile, jednak Sharon Osbourne publicznie zaprzeczyła pogłoskom o rozwodzie. Jednocześnie potwierdziła, że jej mąż ciągle zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i leków.

ZI