Karolina Korwin Piotrowska ma nową fryzurę! "Jest moc". Fani się zgadzają: Zdecydowanie lepiej

Wraz z nadejściem wiosny, wiele kobiet decyduje się na zmiany w wizerunku. Do fryzjera wybrała się również dziennikarka.
Korwin-Piotrowska ma nową fryzurę! Wraz z nadejściem wiosny, wiele kobiet decyduje się na zmiany w wizerunku Wraz z nadejściem wiosny, wiele kobiet decyduje się na zmiany w wizerunku. Do fryzjera wybrała się również dziennikarka. Pierwsze zmiany w fryzurze Karoliny Korwin Piotrowskiej zauważyliśmy już pod koniec kwietnia. Dziennikarka przyciemniła włosy i podcięła grzywkę. Teraz "zaszalała" jeszcze bardziej. Na Instagramie pokazała efekty skrócenia fryzury. - Jest moc - podpisała zdjęcie. Absolutnie się zgadamy - nowe uczesanie to strzał w dziesiątkę! Internauci również nie szczędzili dziennikarce komplementów. "Do twarzy!" "Super!" "Zdecydowanie lepiej" - pisali w komentarzach. A jak Wam się podoba? Zagłosujcie w sondzie.

Pierwsze zmiany w fryzurze Karoliny Korwin Piotrowskiej zauważyliśmy już pod koniec kwietnia. Dziennikarka przyciemniła włosy i podcięła grzywkę. Teraz "zaszalała" jeszcze bardziej. Na Instagramie pokazała efekty skrócenia fryzury.

Jest moc - podpisała zdjęcie.

@wilcza18 @piotr.hull #newhaircut #jestmoc #dziekuje ?? #selfie #selfiezzezem #myfriend

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

@wilcza18 @piotr.hull #newhaircut #jestmoc #dziekuje ?? #selfie #selfiezzezem #myfriend

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

Absolutnie się zgadamy - nowe uczesanie to strzał w dziesiątkę! Internauci również nie szczędzili dziennikarce komplementów.

Do twarzy!
Super!
Zdecydowanie lepiej - pisali w komentarzach.

A jak Wam się podoba? Zagłosujcie w sondzie.

 

 

EK