Maja Bohosiewicz pozuje z ukochanym. "Ostatni taki weekend". Fani coś zauważyli

Maja Bohosiewicz zdjęcie opatrzyła sugestywnym podpisem: "Ostatni taki weekend". Czyżby termin porodu był tuż tuż?
Bohosiewicz pozuje Maja Bohosiewicz pozuje z ukochanym. Maja Bohosiewicz zdjęcie opatrzyła sugestywnym podpisem: "Ostatni taki weekend". Czyżby termin porodu był tuż tuż? Maja Bohosiewicz zdjęcie opatrzyła sugestywnym podpisem: "Ostatni taki weekend". Czyżby termin porodu był tuż tuż? Wygląda na to, że termin porodu Mai Bohosiewicz zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Tak przynajmniej można sądzić po zdjęciu, które zamieściła na Instagramie. Aktorka razem z partnerem skorzystała z pięknej pogody i wybrała się na ekspresowe wakacje (o czym mogą świadczyć hashtagi "spakowani w pół godziny", "szybki łizer"). Jednak "zdradził ją" pozornie błahy, ale wiele znaczący opis pod zdjęciem: "Ostatni taki weekend...". Fani błyskawicznie wychwycili kontekst podpisu i zaczęli pytać Bohosiewicz, kiedy urodzi. Aktorka na razie nie odpowiedziała na to pytanie, ale jeśli wierzyć podpisowi pod zdjęciem, poród nastąpi, jeśli nie wciągu tygodnia, to na pewno w najbliższej przyszłości.

Wygląda na to, że termin porodu Mai Bohosiewicz zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Tak przynajmniej można sądzić po zdjęciu, które zamieściła na Instagramie. Aktorka razem z partnerem skorzystała z pięknej pogody i wybrała się na ekspresowe wakacje (o czym mogą świadczyć hashtagi "spakowani w pół godziny", "szybki łizer"). Jednak "zdradził ją" pozornie błahy, ale wiele znaczący opis pod zdjęciem:

Ostatni taki weekend...

Ostatni taki weekend... #spakowaniwpolgodziny #szybkiłizer

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

Fani błyskawicznie wychwycili kontekst podpisu i zaczęli pytać Bohosiewicz, kiedy urodzi.

Czyżby już termin nadszedł? Wyglądasz super - napisała fanka.

Aktorka na razie nie odpowiedziała na to pytanie, ale jeśli wierzyć podpisowi pod zdjęciem, poród nastąpi jeśli nie wciągu tygodnia, to na pewno w najbliższej przyszłości. Trzymamy rękę na pulsie :) Przypomnijmy, że Bohosiewicz pod koniec stycznia pokazała, jak ćwiczy z Chodakowską, a w podpisie pod zdjęciem zdradziła, że jest w 5. miesiącu ciąży, pod koniec kwietnia była więc w 8. miesiącu.

7 dzień z Ewą Chodakowską, 6 dzień z jogą, 5 miesiąc błogosławieństwa - napisała wtedy.

7dzień z @chodakowskaewa 6dzień z jogą, 5miesiąc błogosławieństwa

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

Zobaczcie też, jak niedawno próbowała zasłonić brzuch na imprezie.

BP