"Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokazała zdjęcie z planu. Kim będzie uczestnik nowej edycji? Zdradził to jeden szczegół

Już wkrótce rusza trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony". Prowadząca Marta Manowska zamieściła zdjęcie z planu i "niechcący" zdradziła, kim będzie jeden z uczestników show.

"Rolnik szuka żony" okazał się sporym sukcesem. Nic dziwnego, że TVP szykuje kolejną edycję programu. Marta Manowska pokazała pierwsze zdjęcie z planu. Pozuje na tle uli, a to pozwala się domyślić kim będzie jeden z uczestników show.

Marta Manowska Instagram.com/martamanowska/

Być może chodzi o Zbigniewa, 57-letniego pszczelarza z Lubelszczyzny. Mężczyzna od 5 lat jest wdowcem i marzy o znalezieniu nowej miłości. W końcu można się zakochać w każdym wieku, twierdzi.

Chciałabym znaleźć taką osobę, żeby mnie pokochała, żeby rodzina od nowa była. Prawdomówność, szczerość - to cenię. Chciałbym, żeby kobieta była zadbana, elegancka, a ja przy niej czułbym się młodszy. Wierzę, że można się zakochać w każdym wieku. Panie, piszcie do mnie. Nic nie stracicie, a tylko zyskacie.

Ile w tych domysłach prawdy, przekonamy się zapewne dopiero po wakacjach.

WJ