Agnieszka Szulim miała wypadek! Rozbiła drogi samochód narzeczonego

Agnieszka Szulim rozbiła drogi samochód narzeczonego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Agnieszka Szulim miała wypadek! Rozbiła drogi samochód narzeczonego. Na szczęście nikomu nic się nie stało Agnieszka Szulim jechała drogim jaguarem swojego narzeczonego, Piotra Woźniaka-Staraka. Chwila nieuwagi sprawiła, że uderzyła w tył innego pojazdu. To była drobna stłuczka, na szczęście nic się nie stało - powiedziała prezenterka w rozmowie z serwisem Fakt.pl. Serwis informuje, że Agnieszka Szulim jechała jaguarem z TVN-u i w pewnym momencie najechała na tył prowadzonej przez inną kobietę toyoty. Okazało się, że obie prowadzące dogadały się i nie trzeba było wzywać policji. Trafiłam na bardzo miłą dziewczynę, która wykazała ogromne zrozumienie dla mojego gapiostwa - mówiła Szulim. Według cytowanego serwisu, problem leży gdzie indziej i nie jest nim nawet wartość samochodu (około 50 tysięcy), bo Piotr Woźniak-Starak jest miliarderem. Wspomniany jaguar to ponoć jedno z jego ulubionych aut. Producent filmowy ma ponoć do niego olbrzymi sentyment - czytamy. Do przyszłej żony z pewnością ma większy. A na ślub podobno ma wydać ponad milion złotych. Przy tej kwocie wartość rozbitego samochodu nie ma najmniejszego znaczenia.

Agnieszka Szulim jechała drogim jaguarem swojego narzeczonego, Piotra Woźniaka-Staraka, kiedy chwila nieuwagi sprawiła, że uderzyła w tył innego pojazdu.

To była drobna stłuczka, na szczęście nic się nie stało - powiedziała prezenterka w rozmowie z serwisem Fakt.pl.

Serwis informuje, że Agnieszka Szulim jechała jaguarem z TVN-u i w pewnym momencie najechała na tył prowadzonej przez inną kobietę toyoty. Okazało się, że obie prowadzące dogadały się i nie trzeba było wzywać policji.

Trafiłam na bardzo miłą dziewczynę, która wykazała ogromne zrozumienie dla mojego gapiostwa - mówiła Szulim.

Według cytowanego serwisu, problem leży gdzie indziej i nie jest nim nawet wartość samochodu (około 50 tysięcy), bo Piotr Woźniak-Starak jest miliarderem. Wspomniany jaguar to ponoć jedno z jego ulubionych aut.

Producent filmowy ma ponoć do niego olbrzymi sentyment - czytamy.

Do przyszłej żony z pewnością ma większy. A na rychły ślub podobno ma wydać ponad milion złotych, przy której to kwocie wartość rozbitego samochodu nie ma najmniejszego znaczenia.

JZ