Gwen Stefani rozstała się z mężem, bo miał romans z nianią. Teraz ona jest W CIĄŻY

Gwen Stefani przed kilkoma miesiącami rozstała się ze swoim mężem, Gavinem Rossdalem, po 14 latach małżeństwa. Muzyk podobno zdradzał ją z nianią ich synów, a teraz... dziewczyna jest w ciąży.

Gwen Stefani przed kilkoma miesiącami zaskoczyła wszystkich, ogłaszając, że zdecydowała się po niemal 15 latach na rozwód z Gavinem Rossdalem, z którym ma trzech synów.

Amerykańskie tabloidy zaczęły doszukiwać się powodów końca małżeństwa gwiazdorskiej pary i szybko wyszło na jaw, że Rossdale nie dochował Stefani wierności, zdradzając ją ponoć z nianią ich dzieci, Mindy Mann.

Wokalistka grupy No Doubt o romansie męża z Mann miała dowiedzieć się przypadkiem, przeczytawszy ich intymną korespondencję, która na skutek pomyłki pojawiła się na jednym z tabletów jej synów.

Gwen była załamana, że to wszystko działo się pod jej dachem, właściwie na jej oczach, a ona nie zdawała sobie z tego sprawy - zdradził w rozmowie z rozmowie z serwisem E! News znajomy Stefani.

Sama Stefani dotychczas nie skomentowała tych rewelacji, jednak nowe doniesienia na ten temat dodają całej sprawie pikanterii. Okazuje się bowiem, że Mann... spodziewa się dziecka!

O ciąży byłej już opiekunki dzieci Gwen Stefani poinformowały w sieci jej siostry, nie zdradzając jednak, kto jest ojcem jej dziecka.

Mindy Mann pracowała dla Stefani i Rossdale'a od 2008 roku. Para ma trzech synów, 9-letniego Kingstona, 7-letniego Zumę i 2-letniego Apolla.

 

IN