Justyna Kowalczyk już tak nie wygląda. Przefarbowała się na blond i ma loki! Fani: Ale laseczka

Justyna Kowalczyk została blondynką. Fani są pod wrażeniem sportsmenki w nowej odsłonie, a Wy?
Justyna Kowalczyk blond Justyna Kowalczyk już tak nie wygląda. Przefarbowała się na blond i ma loki! Justyna Kowalczyk została blondynką z kręconymi włosami. Pokazała się też w uroczym makijażu (autorstwa Adrianny Merskiej), i w czerwonych szpilkach. Justyna Kowalczyk została blondynką. Fani są pod wrażeniem sportsmenki w nowej odsłonie, a Wy? Justyna Kowalczyk "w cywilu" to niecodzienny widok, a szkoda, bo gdy sportsmenka zrzuci kombinezon i wskoczy w kobiece ubrania, uśmiech na twarzy pojawia się od samego patrzenia. Nie inaczej było w naszym przypadku, gdy zobaczyliśmy Kowalczyk na czwartkowej konferencji prasowej. Wyglądała prześlicznie, a efekt potęgowała nowa fryzura (ładnie jej w lokach?) i nowy kolor. Nowa fryzura, makijaż (autorstwa Adrianny Merskiej), a do tego czerwone szpilki. Nie tylko nam się Justyna Kowalczyk podobała w takim zestawie. Biegaczka narciarska zdjęcia z konferencji wrzuciła także na swojego Facebooka. Fani prześcigali się w komplementowaniu. A jak Wam się podoba?

Justyna Kowalczyk "w cywilu" to niecodzienny widok, a szkoda, bo gdy sportsmenka zrzuci kombinezon i wskoczy w kobiece ubrania, uśmiech na twarzy pojawia się od samego patrzenia. Nie inaczej było w naszym przypadku, gdy zobaczyliśmy Kowalczyk na czwartkowej konferencji prasowej. Wyglądała prześlicznie, a efekt potęgowała nowa fryzura (ładnie jej w lokach?) i nowy kolor.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA JUSTYNY KOWALCZYK >>

 

Nowa fryzura, makijaż (autorstwa Adrianny Merskiej), a do tego czerwone szpilki. Nie tylko nam się Justyna Kowalczyk podobała w takim zestawie. Biegaczka narciarska zdjęcia z konferencji wrzuciła także na swojego Facebooka. Fani prześcigali się w wyliczaniu komplementów:

Ślicznie wyglądasz, taka kobieca
Ale laseczka :))) super zmiana :)))
Pięknie Pani wygląda!

A jak Wam się podoba? A może jednak rozjaśnianie włosów bardziej sprawdziło się w przypadku innych gwiazd...

 

Natalia Siwiec

ZI

Podoba Ci się nowa fryzura Justyny Kowalczyk?