Książę Harry tak szczerze o stracie matki nie mówił. "Chcę, by była dumna". Wspomina też o Williamie. "Kiedy umarła..."

Książę Harry udzielił wywiadu magazynowi "People", w którym opowiedział o tym, jak radzi sobie ze stratą matki. Padło wiele poruszających słów.
Książę Harry o stracie matki Książę opowiedział o tym, jak radzi sobie ze stratą matki. Padło wiele wzruszających słów Księżna Diana zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu. Jej młodszy syn Harry miał wtedy 13 lat. Książę Walii w rozmowie z magazynem "People" przyznał, że stara się w swoim życiu postępować tak, by mama była z niego dumna. Między innymi z tego powodu angażuje się w działalność charytatywną. Wszystko czego pragnę, to postępować tak, by była ze mnie dumna. Od zawsze bardzo mi na tym zależało - powiedział książę. Harry po raz pierwszy wyznał publicznie, jak czuł się po stracie matki. Kiedy umarła, odczułem ogromną pustkę. Z resztą nie tylko ja. Podobnie czuło się wiele osób na całym świecie. Jeśli uda mi się zapełnić ją chociaż w części, będę szczęśliwy. Jedyne co mi pozostaje, to starać wypełniać ją na tyle, na ile to możliwe przez resztę życia. William czuje podobnie - stwierdził. Książę Harry jest pomysłodawcą i patronem Invictus Games - zawodów sportowych weteranów wojennych, które w tym roku odbywają się w Stanach Zjednoczonych.

Księżna Diana zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu. Jej młodszy syn Harry miał wtedy 13 lat. Książę z Walii w rozmowie z magazynem "People" przyznał, że stara się w swoim życiu postępować tak, by mama była z niego dumna. Między innymi z tego powodu angażuje się w działalność charytatywną.

Wszystko czego pragnę, to postępować tak, by była ze mnie dumna. Od zawsze bardzo mi na tym zależało - powiedział.

Harry jest pomysłodawcą i patronem Invictus Games - zawodów sportowych weteranów wojennych, które w tym roku odbywają się w Stanach Zjednoczonych. Wywiad w "People" jest poświęcony głównie temu wydarzeniu, ale nie zabrakło w nim równiez bardziej osobistych tematów.

Kiedy umarła, odczułem ogromną pustkę, nie tylko ja, podobnie czuło się wiele osób na całym świecie. Jeśli uda mi się zapełnić ją chociaż w części, będę szczęśliwy. Jedyne co mi pozostaje, to starać wypełniać ją na tyle, na ile to możliwe przez resztę życia. William czuje podobnie - stwierdził.

 

EK

Więcej o:
Komentarze (8)
Książę Harry tak szczerze o stracie matki nie mówił. "Chcę, by była dumna". Wspomina też o Williamie. "Kiedy umarła..."
Zaloguj się
 • tetradrachma

  Oceniono 2 razy 2

  Szczęśliwy Harry, że mama mu ....nie "poległa".

 • Gość: TajemnicaSzafranu

  Oceniono 2 razy 2

  Na zdjęciu jest Karol, a nie Filip...

 • Gość: a.

  0

  Książę Walii, a nie 'Książę z Walii"- poprawcie, bo głupio wygląda!

 • Gość: Tomek

  0

  Też straciłem mamę w wieku 4 lat i był to ból wielki, momentami trudny do zniesienia.
  Kto uleczył mój ból emocjonalny? Będziesz zaskoczony. Przeczytaj książę "AUT- relacje spoza boiska" ostatni rozdział to moja historia- Tomek. Za darmo do ściągnięcia Na:
  ZycieToWiecej com

 • Gość: d

  0

  Jaki książę Filip? (podpis do zdjęcia)
  I ogarnijcie rożnicę między księciem Walii (Karol) a księciem z Walii (Harry)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX