Martyna Wojciechowska majówkę spędziła aktywnie. Towarzyszyła jej UROCZA córka. "Ale jestem dumna!"

Martyna Wojciechowska pochwaliła się aktywnie spędzonym weekendem majowym. Gwiazda nie kryła dumy ze swojej córki, która najwyraźniej idzie w jej ślady.

Martyna Wojciechowska ma za sobą trudne miesiące. Najpierw głośno było o problemach zdrowotnych podróżniczki, która w czasie jednej ze swoich wypraw nabawiła się egzotycznej choroby. Potem okazało się, że po długiej walce z rakiem zmarł Jerzy Błaszczyk, były partner gwiazdy i ojciec jej córki Marysi.

Na szczęście, wygląda na to, że Wojciechowska nie dała się pokonać tym problemom. Majowy weekend gwiazda spędziła w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie wraz z córką zdobywała górskie szczyty. Podróżniczka pochwaliła się zdjęciami z wyprawy na Facebooku i nie kryla dumy z coraz większych umiejętności 7-letniej Marysi.

Młode pokolenie na dobre przejmuje linę wspinaczkową... Ale jestem dumna! To był super weekend na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Najlepszy partner wspinaczkowy ever! - napisała Martyna Wojciechowska pod zdjęciami Marysi.

Swoje uznanie dla sławnej mamy i jej uroczej córki wyrazili też internauci, którzy szybko zasypali profil Wojciechowskiej lawiną entuzjastycznych komentarzy.

Podoba Wam się, że Martyna Wojciechowska zaraża córkę swoimi pasjami już od najmłodszych lat?

 

IN