Lara Gessler ZAMIESZKAŁA z chłopakiem: "Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem"

Lara Gessler opowiedziała we "Fleszu" o swoim nowym partnerze. Ich związek jest już na tyle poważny, że zdecydowali się nawet razem zamieszkać.
Lara Gessler zamieszkała z chłopakiem "Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem" Lara Gessler coraz lepiej czuje się w roli gwiazdy. Córka Magdy Gessler, która do niedawna z niechęcią pojawiła się na stołecznych salonach, teraz świetnie się na nich odnajduje. Młoda Gesslerówna udzieliła nawet pierwszego wywiadu na temat życia uczuciowego. Córka gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" od pewnego czasu spotyka się z niejakim Paweł, menadżerem popularnego warszawskiego klubu "Nie powiem". Choć związek pary jest jeszcze dość świeży, to okazuje się, że zakochani już ze sobą zamieszkali! Tak, jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę , który mnie kocha i szanuje. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać - wyznała w rozmowie z "Fleszem" Lara Gessler. Testem tej znajomości były pierwsze wspólne wakacje pary. Ich relacje na wyjeździe świetnie się jednak układały. Stwierdziliśmy, że albo się tam pozabijamy, albo upewnimy się, że warto w ten związek inwestować. Wszystko potoczyło się błyskawicznie i ani przez moment nie żałowaliśmy tej decyzji. Jesteśmy sobie taką dwuosobową rodzinką i jest nam idealnie. Mama nie ma wyjścia, musi Pawła akceptować - opowiedziała Lara. A co na to sama Magda Gessler? Gwiazda, która dotychczas była bardzo wylewna w swoich opowieściach na temat dorastającej córki, teraz jest dużo bardziej powściągliwa. Jestem szczęśliwa, kiedy moja córka jest szczęśliwa. Na razie się przyglądam - skomentowała we "Fleszu" Gessler.

Lara Gessler coraz lepiej czuje się w roli gwiazdy. Córka Magdy Gessler, która do niedawna z niechęcią pojawiła się na stołecznych salonach, teraz świetnie się na nich odnajduje.

Młoda Gesslerówna udzieliła też już nawet swojego pierwszego wywiadu na temat życia uczuciowego. Córka gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" od pewnego czasu spotyka się z niejakim Paweł, menadżerem popularnego warszawskiego klubu "Nie powiem".

Choć związek pary jest jeszcze dość świeży, to okazuje się, że zakochani już ze sobą zamieszkali!

Tak, jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę , który mnie kocha i szanuje. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać - wyznała w rozmowie z "Fleszem" Lara Gessler.

Testem tej znajomości były pierwsze wspólne wakacje pary. Ich relacje na wyjeździe świetnie się jednak układały.

Stwierdziliśmy, że albo się tam pozabijamy, albo upewnimy się, że warto w ten związek inwestować. Wszystko potoczyło się błyskawicznie i ani przez moment nie żałowaliśmy tej decyzji. Jesteśmy sobie taką dwuosobową rodzinką i jest nam idealnie. Mama nie ma wyjścia, musi Pawła akceptować - opowiedziała Lara.

A co na to sama Magda Gessler? Gwiazda, która dotychczas była bardzo wylewna w swoich opowieściach na temat dorastającej córki, teraz jest dużo bardziej powściągliwa.

Jestem szczęśliwa, kiedy moja córka jest szczęśliwa. Na razie się przyglądam - skomentowała we "Fleszu" Gessler.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (7)
Lara Gessler ZAMIESZKAŁA z chłopakiem: "Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  0

  Ależ to wstretna dziwka

 • Gość: laleczka

  0

  a kto to jest hedonista totalny?

 • Gość: 13f

  0

  Jako bardziej totalny hedonista po prostu muszę skomentować: jest to mało fascynujący njus z doopy.

 • pan.malowany

  0

  Nie lubimy dzieci celebrytow, ktorzy afiszuja sie na nazwisku mamy czy taty. Niech qrwa stana na wlasne nogi i pokaza swoje talenty.

 • Gość: watchdog

  0

  ...Dwoje totalnych hedonistow...Tylko gosc sie nawet usmiecha, a mopowa coreczka naburmuszona jak zwykle.

 • Gość: gosc

  0

  co tam lara --piszcie co tam stara./ ale młoda ma żałosną morde /

 • Gość: dfgd

  0

  kolejna ku... "gwiazda"... a jak tam "gwiazdy" Grycanki drogi Plotku? Tak mocno je kiedyś promowaliście, no co, ku..., język odebrało???? buahahaha:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX