Anna Powierza przyszła na Galę Akademii Dobrego Smaku (oj, nietrafiona nazwa) i dała się ubrać w TO. MASAKRA

Anna Powierza na Gali Akademii Dobrego Stylu pojawiła się z córką. 2-letnia Helenka u boku mamy świetnie się bawiła. Gorzej jednak z wyglądem aktorki, która pozwoliła wystylizować się komuś, kto ewidentnie niewiele ma z modą wspólnego.

Anna Powierza przed dwoma laty urodziła córeczkę i długo nie mogła poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami. Od pewnego czasu Powierza wraca jednak do formy, a niedawno sami zachwycaliśmy się nawet jedną z jej stylizacji.

Niestety, zachwyt był krótkotrwały. W miniony weekend aktorka pojawiła się na Gali Dobrego Stylu, gdzie wystąpiła w roli jednej z modelek. Choć Powierzy na wybiegu towarzyszyła urocza córeczka Helenka, to nawet to nie uratowało jej przed modową porażką.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Anna Powierza wystąpiła na imprezie w kilku stylizacjach, a każda kolejna zdawała się być gorsza od poprzedniej. Stroje nie tylko nie ukryły mankamentów figury aktorki i nie podkreśliły jej zalet, ale w dodatku dodały jej lat. Sytuacji nie poprawił też fatalny makijaż, przez który Powierza wyglądała na zdjęciach jak... obsypana mąką.

IN