Ewa Minge kusi w seksownym bikini. Pokazała się też BEZ MAKIJAŻU. "Przerwa w robocie" [ZDJĘCIA]

Ewa Minge nie przestaje wzbudzać sensacji swoim ekscentrycznymi wizerunkiem. Zobaczcie, jak wygląda w "naturalnym" wydaniu!
Ewa Minge naturalnie Ewa Minge kusi w seksownym bikini. Pokazała się też BEZ MAKIJAŻU Ewa Minge nie przestaje wzbudzać sensacji swoim ekscentrycznymi wizerunkiem. Zobaczcie, jak wygląda w "naturalnym" wydaniu! Ewa Minge nie przestaje wzbudzać sensacji swoim ekscentrycznymi wizerunkiem. Zobaczcie, jak wygląda w "naturalnym" wydaniu! Ewa Minge to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Szczególnie dużo emocji budzi oryginalny wizerunek projektantki, tłumaczony przez nią nie tylko problemami zdrowotnymi, ale nawet... genami tatarskich przodków. Minge słynie z dużej pewności siebie i choć zbliża się już do 50-tki, to nadal może pochwalić się zgrabnym i seksownym ciałem. Niedawno projektantka postanowiła podzielić się z fanami kolejną porcją kuszących fotografii. Co ciekawe, na części z nich Ewa Minge zaprezentowała się bez makijażu: "A my dzisiaj tak! Przerwa niedzielna w robocie - a wieczorem docierają posiłki na poniedziałkowy armagedon. Póki co - opalanko!" - podpisała zdjęcia projektantka.

Ewa Minge to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Szczególnie dużo emocji budzi oryginalny wizerunek projektantki, tłumaczony przez nią nie tylko problemami zdrowotnymi, ale nawet... genami tatarskich przodków.

Minge słynie z dużej pewności siebie i choć zbliża się już do 50-tki, to nadal może pochwalić się zgrabnym i seksownym ciałem.

Niedawno designerka postanowiła podzielić się z fanami kolejną porcją kuszących fotografii. Co ciekawe, na części z nich Ewa Minge zaprezentowała się bez makijażu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
A my dzisiaj tak! Przerwa niedzielna w robocie - a wieczorem docierają posiłki na poniedziałkowy armagedon. Póki co - opalanko! - podpisała zdjęcia projektantka.

Podoba się Wam w takim "naturalnym" wydaniu?

 

IN

Czy Ewa minge częściej powinna rezygnować z makijażu?