Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami? On: to najbliższe plany. Ona odpowiada. Stanowczo

Grzegorz i Ania z "Rolnik szuka żony" są już po ślubie. Planują powiększenie rodziny? Na te i inne pytania odpowiedzieli w "Pytaniu na śniadanie".

Ślub Grzegorza Bardowskiego i Anny Warachim odbył się miesiąc temu i wzbudził sporo emocji. Insynuacje, jakoby panna młoda była w ciąży stały się głośnym przedmiotem dyskusji i choć plotki się nie potwierdziły, to para nie ukrywa, że planuje powiększyć rodzinę w niedalekiej przyszłości.

Czy jesteście małżeństwem z "planem"? - zapytał Tomasz Kammel w "Pytaniu na śniadanie".
Nie no, myśleliśmy... Wcześniej myśleliśmy. Ja już myślałem, że jeżeli będę miał żonę, to te dzieci to chyba takie najbliższe plany - powiedział Grzegorz.
Pewnie teraz to jest dobry czas - wtórowała mu żona.

Z wywiadu dowiedzieliśmy się też co nieco o weselu pary.

To nie było typowe, góralskie wesele. Świętowaliśmy dwa dni. W niedzielę odbyły się poprawiny.

Choć Ania i Grzegorz wyglądają na zgodna parę, jedna rzecz stała się źródłem konfliktu między nimi. Okazuje się, że panna młoda niekoniecznie miała ochotę na zmianę nazwiska, ale uległa naciskom partnera.

No trochę naciskałem - przyznał Grzegorz. Nie wiem, czy Ania mnie trochę złośliwie podpuszczała, że nie, nie ma opcji, żeby zmieniła.
Ja bardzo chciałam mieć dwa, nie udało się - odpowiedziała Ania.

WJ

Więcej o:
Komentarze (5)
Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" zostaną rodzicami? On: to najbliższe plany. Ona odpowiada. Stanowczo
Zaloguj się
 • Gość: ewelina

  0

  super aniu grzegorzu duzo szczesci duzo maluchow w domku milo az tak zakochani stawiam na piekna pare ogladalam wasze odcinki jestescie wspaniala para oby dalej tszymam kciuki ewelina coreczka maja

 • Gość: jmdzsib

  0

  Sukienka dla matki karmiącej. Koszmarna. No i należałoby się uczesać do ślubu. Cycki roznegliżowane w kościele, to po prostu nieprzyzwoite. On, owszem, owszem.

 • Gość: gość

  0

  On fajny ,Ona nie za bardzo...

 • Gość: iga

  0

  fajna para, szczęścia zyczę !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX