Macademian Girl jest AGENTEM? Mała wpadka na stronie TVN-u wzbudza wielkie emocje

Macademian Girl okaże się tytułowym "Agentem"? Być może przez wpadkę TVN-u widzowie przed finałem poznają prawdę!

Macademian Girl to tytułowy Agent z programu "Agent - Gwiazdy"? Takie plotki od kilku dni rozpalają wyobraźnię internautów, a wszystko przez... małą - ale bardzo znaczącą - wpadkę TVN-u! O co chodzi?

Na oficjalnej stronie show pojawiła się niedawno sonda, której autorzy zapytali internautów, kto ich zdaniem jest agentem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pośród wymienionych w ankiecie uczestników... zabrakło nazwiska blogerki.

Kto jest Screen z agent.tvn.pl

W dobiegającym powoli końca show pozostało 4 uczestników: Antoni Królikowski, Joanna Jabłczyńska, Hubert Urbański i właśnie Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea. Wielu fanów "Agenta" uważa, że to właśnie ona przez cały czas mieszała szyki pozostałym uczestnikom.

Ich tezę ma popierać fakt, że Tamara jako jedyna wzięła ze sobą... tak wiele ubrań i dodatków, co może świadczyć o tym, że wiedziała, że zostanie w RPA, gdzie kręcono program, do samego końca.

Na stronie programu sondę już poprawiono, tak, aby znalazło się w niej również miejsce dla Macademian Girl. Czy to oznacza, że pracownicy stacji po prostu zapomnieli jej dopisać? A może chcieli niezauważenie naprawić pomyłkę, która może kosztować program "Agent - Gwiazdy" bardzo wiele?

 

IN

Kto Twoim zdaniem jest Agentem?