Macademian Girl jest AGENTEM? Mała wpadka na stronie TVN-u wzbudza wielkie emocje

Macademian Girl okaże się tytułowym "Agentem"? Być może przez wpadkę TVN-u widzowie przed finałem poznają prawdę!

Macademian Girl to tytułowy Agent z programu "Agent - Gwiazdy"? Takie plotki od kilku dni rozpalają wyobraźnię internautów, a wszystko przez... małą - ale bardzo znaczącą - wpadkę TVN-u! O co chodzi?

Na oficjalnej stronie show pojawiła się niedawno sonda, której autorzy zapytali internautów, kto ich zdaniem jest agentem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pośród wymienionych w ankiecie uczestników... zabrakło nazwiska blogerki.

Kto jest Screen z agent.tvn.pl

W dobiegającym powoli końca show pozostało 4 uczestników: Antoni Królikowski, Joanna Jabłczyńska, Hubert Urbański i właśnie Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea. Wielu fanów "Agenta" uważa, że to właśnie ona przez cały czas mieszała szyki pozostałym uczestnikom.

Ich tezę ma popierać fakt, że Tamara jako jedyna wzięła ze sobą... tak wiele ubrań i dodatków, co może świadczyć o tym, że wiedziała, że zostanie w RPA, gdzie kręcono program, do samego końca.

Na stronie programu sondę już poprawiono, tak, aby znalazło się w niej również miejsce dla Macademian Girl. Czy to oznacza, że pracownicy stacji po prostu zapomnieli jej dopisać? A może chcieli niezauważenie naprawić pomyłkę, która może kosztować program "Agent - Gwiazdy" bardzo wiele?

 

IN

Kto Twoim zdaniem jest Agentem?
Więcej o:
Komentarze (38)
Macademian Girl jest AGENTEM? Mała wpadka na stronie TVN-u wzbudza wielkie emocje
Zaloguj się
 • Gość: Z

  Oceniono 13 razy 9

  Nieważne, czy jest agentem. Ważne, ż ten program pokazał, że panienka ma charakter tego rodzaju, że przenigdy nie chciałbym kogoś takiego mieć wśród swoich znajomych. Bardzo niefajnie się zachowywała i nic tego nie usprawiedliwia.

 • Gość: fvgbh

  Oceniono 11 razy 5

  ona miała osobną walizkę na kolczyki...

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 12 razy 4

  a co to takiego "macademian girl"?! pannica znana z tego że gdzieś tam znana? Pełno teraz w telewizorni takich pajaców płci obojga i dziw, że ludzie telewizję przestają oglądać.

 • Gość: Polsat

  Oceniono 14 razy 4

  Tragiczna jest ta Macadamian i te jej stroje z kosmosu

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  ta lala wyglada jak tranwestyta...

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Jest tak wredną złośliwą osobą, ze wszyscy ją nienawidzą. No o ile nie jest agentem, jeśli jest to wszystko tłumaczy. W przeciwnym wypadku nie chcialbym mieć tkiej wsrod znajomych.

 • Gość: Macadamian Nut

  Oceniono 4 razy 2

  Co za goovvno! Ile razy byś nie nacisnął STOP na tym pie.dolonym klipie video i tak przeładuje się i odtworzy następny klip.

  Żałosny sposób na nabijanie sobie licznika wyświetleń. Gonicie w piętkę już ewidentnie,

 • Gość: posraniec

  Oceniono 6 razy 2

  W sondzie brakuje opcji nr 5, tzn: sram na to.

 • Gość: misio

  Oceniono 6 razy 2

  Jeśli tacy ludzie robią teraz karierę w mediach, to świat już totalnie zszedł na psy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX