Agnieszka Włodarczyk chwali się zdjęciami z imprezy. Jest jedno "ale". Fani: Przesadziłaś. Ostra odpowiedź aktorki

Mikołaj Krawczyk chwali się nową dziewczyną na pierwszych wspólnych wyjściach, a Agnieszka Włodarczyk? Jest w tym czasie jest BARDZO aktywna na Instagramie. Po seksownych fotkach przyszła pora na zdjęcia z imprezy.
Włodarczyk pokazała zdjęcia z imprezy Fani: Przesadziłaś Agnieszka Włodarczyk nie traci czasu po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. Na Instagram wrzuciła zdjęcia z imprezy w towarzystwie m.in. Kasi Cerekwickiej. Mikołaj Krawczyk chwali się nową dziewczyną na pierwszych wspólnych wyjściach, a Agnieszka Włodarczyk? Jest w tym czasie jest bardzo aktywna na Instagramie. Po seksownych fotkach przyszła pora na zdjęcia z imprezy. Aktorka nie traci czasu po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. Podczas gdy on bryluje na ściankach ze swoją nową dziewczyną, Włodarczyk bawi się w najlepsze. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z babskiej imprezy w towarzystwie m.in. Kasi Cerekwickiej. Nie zabrakło też selfie z after party. Choć nie brakło pochwał, kilka komentarzy wyraźnie się aktorce nie spodobało. Internauci skrytykowali bowiem jej... szminkę. "No tu ze szminka przesadziłaś, rany..." "No i co z tego" - odpowiedziała. Do dyskusji włączyli się inni internauci: "Tak troszkę Ci szminka zjechała". "No i?" - dopytywała aktorka. "Po prostu źle się to prezentuje i tyle". "Mam to gdzieś" - odparła Włodarczyk. Znaleźli się i tacy, którzy wzięli makijaż aktorki w obronę: "Nie maja się do czego przyczepić, to chociaż do szminki. Ludzie, ogarnijcie się.. Znajdźcie sobie jakieś zajęcie, bo widocznie internety wam nie służą. Aga wyglądasz super!"

Agnieszka Włodarczyk nie traci czasu po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. Podczas gdy on bryluje na ściankach ze swoją nową dziewczyną, Włodarczyk bawi się w najlepsze. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z babskiej imprezy w towarzystwie m.in. Kasi Cerekwickiej. Nie zabrakło też selfie z after party, które aktorka podpisała jak zwykle serią hashtagów:

#blondehair #afterparty #redlips #browneyes #actrees #woman #pomadka

#blondehair #afterparty #redlips #browneyes #actrees #woman #pomadka @kasia_cere

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Choć nie brakło pochwał, kilka komentarzy wyraźnie się aktorce nie spodobało. Internauci skrytykowali bowiem jej... szminkę.

No tu ze szminka przesadziłaś, rany...
No i co z tego - odpowiedziała.

Do dyskusji włączyli się inni internauci:

Tak troszkę Ci szminka zjechała.
No i?
Po prostu źle się to prezentuje i tyle.
Mam to gdzieś.

Znaleźli się i tacy, którzy wzięli make-up Włodarczyk w obronę:

Nie maja się do czego przyczepić, to chociaż do szminki. Ludzie, ogarnijcie się.. Znajdźcie sobie jakieś zajęcie, bo widocznie internety wam nie służą. Aga wyglądasz super!

Wygląda super?

WJ