Agnieszka Włodarczyk chwali się zdjęciami z imprezy. Jest jedno "ale". Fani: Przesadziłaś. Ostra odpowiedź aktorki

Mikołaj Krawczyk chwali się nową dziewczyną na pierwszych wspólnych wyjściach, a Agnieszka Włodarczyk? Jest w tym czasie jest BARDZO aktywna na Instagramie. Po seksownych fotkach przyszła pora na zdjęcia z imprezy.
Włodarczyk pokazała zdjęcia z imprezy Fani: Przesadziłaś Agnieszka Włodarczyk nie traci czasu po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. Na Instagram wrzuciła zdjęcia z imprezy w towarzystwie m.in. Kasi Cerekwickiej. Mikołaj Krawczyk chwali się nową dziewczyną na pierwszych wspólnych wyjściach, a Agnieszka Włodarczyk? Jest w tym czasie jest bardzo aktywna na Instagramie. Po seksownych fotkach przyszła pora na zdjęcia z imprezy. Aktorka nie traci czasu po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. Podczas gdy on bryluje na ściankach ze swoją nową dziewczyną, Włodarczyk bawi się w najlepsze. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z babskiej imprezy w towarzystwie m.in. Kasi Cerekwickiej. Nie zabrakło też selfie z after party. Choć nie brakło pochwał, kilka komentarzy wyraźnie się aktorce nie spodobało. Internauci skrytykowali bowiem jej... szminkę. "No tu ze szminka przesadziłaś, rany..." "No i co z tego" - odpowiedziała. Do dyskusji włączyli się inni internauci: "Tak troszkę Ci szminka zjechała". "No i?" - dopytywała aktorka. "Po prostu źle się to prezentuje i tyle". "Mam to gdzieś" - odparła Włodarczyk. Znaleźli się i tacy, którzy wzięli makijaż aktorki w obronę: "Nie maja się do czego przyczepić, to chociaż do szminki. Ludzie, ogarnijcie się.. Znajdźcie sobie jakieś zajęcie, bo widocznie internety wam nie służą. Aga wyglądasz super!"

Agnieszka Włodarczyk nie traci czasu po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. Podczas gdy on bryluje na ściankach ze swoją nową dziewczyną, Włodarczyk bawi się w najlepsze. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z babskiej imprezy w towarzystwie m.in. Kasi Cerekwickiej. Nie zabrakło też selfie z after party, które aktorka podpisała jak zwykle serią hashtagów:

#blondehair #afterparty #redlips #browneyes #actrees #woman #pomadka

#blondehair #afterparty #redlips #browneyes #actrees #woman #pomadka @kasia_cere

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Choć nie brakło pochwał, kilka komentarzy wyraźnie się aktorce nie spodobało. Internauci skrytykowali bowiem jej... szminkę.

No tu ze szminka przesadziłaś, rany...
No i co z tego - odpowiedziała.

Do dyskusji włączyli się inni internauci:

Tak troszkę Ci szminka zjechała.
No i?
Po prostu źle się to prezentuje i tyle.
Mam to gdzieś.

Znaleźli się i tacy, którzy wzięli make-up Włodarczyk w obronę:

Nie maja się do czego przyczepić, to chociaż do szminki. Ludzie, ogarnijcie się.. Znajdźcie sobie jakieś zajęcie, bo widocznie internety wam nie służą. Aga wyglądasz super!

Wygląda super?

WJ

Więcej o:
Komentarze (12)
Agnieszka Włodarczyk chwali się zdjęciami z imprezy. Jest jedno "ale". Fani: Przesadziłaś. Ostra odpowiedź aktorki
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Ona jest strasznie żałosna.... masakra ..... zabrała ojca dzieciom .....który i tak ją porzucił dla innej... a teraz udaje że jest taka wyluzowana i zupełnie jej to nie obchodzi..... a wygląda do zupełnie inaczej.... jest zdesperowana i wściekła ...widać to w jej reakcji na krytykę na fb zamiast dać na luz to ona się zajeża....a gdzie dystans do siebie.... żałosna.....

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 4

  A po co te operacje plastyczne.... oszpecają ją ..... czy ona tego nie widzi,że za chwilę będzie żywą karykaturą siebie... masakra.... stop wypełniaczom.... niszczą naturalność i kobiecość... wygląda źle.....

 • Gość: fgh

  Oceniono 4 razy 4

  z twarzy upodabnia sie do minge

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  A Aneta i Sylwia naturalne buźki

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Więcej dystansu do siebie .... pożartuj z innymi a nie odburkujesz.... po co tak się spinasz...masz jakieś problemy ze sobą....

 • Gość: gosć

  Oceniono 5 razy 3

  córka rybaka , porzucona

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  jak tirowka spod Warszawy-fuj! nie dziwne ze nawet krawczyk kopnal toto w cztery litery!

 • Gość: laleczka

  Oceniono 1 raz 1

  kiedyś była fajną laską ale od czasów krawczyka "psieje" jeszcze te usteczka, klon siwec
  ale jak o to jej chodzi to niech ma jej ciało jej wybory

 • n5

  Oceniono 2 razy 0

  Nie ma czego żałować po krawczyku widać, że to narcystyczny typ, myśli może, że jest przystojny, no to zalicza laski, a że laski same mu do łóżka włażą to nawet się starać nie musi, no to jest jak jest.
  Najpierw olał dzieci, teraz rozstanie z agnieszką (pal szesc jaki macie do niej stosunek), teraz kolejna pani, myślicie, ze bedzie miala lepiej?
  nie będzie miala.
  po sposobie w jaki się ten facet prowadzi, ubiera, czesze, po mowie jego ciała widać, ze to wieczny dzieciak, anie materiał na partnera zyciowego.
  to taki typ, co wymiksuje się z twojego życia jak tylko pojawią się jakieś problemy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX