Katie Holmes nie wyglądała ostatnio dobrze. Są nowe zdjęcia. I spora zmiana. Na lepsze?

Katie Holmes ma 37 lat, ale na ściankach wciąż prezentuje się jak 20-latka. Inaczej jest na zdjęciach paparazzi - gwiazda często wygląda na zmęczoną i smutną. Jak jest teraz? Oceńcie sami.
Jak się ma Katie Holmes? Katie Holmes nie wyglądała ostatnio dobrze Katie Holmes ma 37 lat, ale na ściankach wciąż prezentuje się jak 20-latka. Inaczej jest na zdjęciach paparazzi - gwiazda często wygląda na zmęczoną i smutną. Katie Holmes od czasu rozstania z Tomem Cruisem przysparza mediom i fanom sporo niepokoju. Gwiazda nie odzyskała dawnej, promiennej urody. Choć na ściankach wygląda pięknie, paparazzi wciąż przyłapują ją z podkrążonymi oczami i zmartwioną miną. Niedawno pojawiły się informacje, że związała się z Jamiem Foxxem, a nawet, że spodziewa się dziecka. Jednak zdjęcia nie potwierdziły, by faktycznie była w ciąży.

Katie Holmes od czasu rozstania z Tomem Cruisem przysparza mediom i fanom sporo niepokoju. Gwiazda nie odzyskała dawnej, promiennej urody. Choć na ściankach wygląda pięknie, paparazzi wciąż przyłapują ją z podkrążonymi oczami i zmartwioną miną. Niedawno pojawiły się informacje, że związała się z Jamiem Foxxem, a nawet, że spodziewa się dziecka. Jednak zdjęcia nie potwierdziły, by faktycznie była w ciąży. Jak wygląda teraz? Naszym zdaniem lepiej.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Myślicie, że to sekta scjentologów przysparza Kate tyle zmartwień?

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
Katie Holmes nie wyglądała ostatnio dobrze. Są nowe zdjęcia. I spora zmiana. Na lepsze?
Zaloguj się
 • kgkg

  Oceniono 4 razy 4

  zdjęcia w sukience to sceny z filmu - nie można jej wygladu oceniać po charakteryzacji do filmu

 • intruz22

  Oceniono 2 razy 2

  Ona wydaje się być cały czas zdołowana, ale może być to spowodowane tym, że jeszcze się tak nie botoksuje jak Nicole Kidman.

 • Gość: trolololo

  Oceniono 1 raz 1

  Ona ma taki ty urody. Na jakimś filmie wyglądała jakby miała ponad 50 lat. ;-)

 • stach_79

  Oceniono 4 razy -2

  Wygląda staro jak każda przekraczająca 30tkę... szkoda, że kobiety po 30tce widocznie się starzeją...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX