Katie Holmes nie wyglądała ostatnio dobrze. Są nowe zdjęcia. I spora zmiana. Na lepsze?

Katie Holmes ma 37 lat, ale na ściankach wciąż prezentuje się jak 20-latka. Inaczej jest na zdjęciach paparazzi - gwiazda często wygląda na zmęczoną i smutną. Jak jest teraz? Oceńcie sami.
Jak się ma Katie Holmes? Katie Holmes nie wyglądała ostatnio dobrze Katie Holmes ma 37 lat, ale na ściankach wciąż prezentuje się jak 20-latka. Inaczej jest na zdjęciach paparazzi - gwiazda często wygląda na zmęczoną i smutną. Katie Holmes od czasu rozstania z Tomem Cruisem przysparza mediom i fanom sporo niepokoju. Gwiazda nie odzyskała dawnej, promiennej urody. Choć na ściankach wygląda pięknie, paparazzi wciąż przyłapują ją z podkrążonymi oczami i zmartwioną miną. Niedawno pojawiły się informacje, że związała się z Jamiem Foxxem, a nawet, że spodziewa się dziecka. Jednak zdjęcia nie potwierdziły, by faktycznie była w ciąży.

Katie Holmes od czasu rozstania z Tomem Cruisem przysparza mediom i fanom sporo niepokoju. Gwiazda nie odzyskała dawnej, promiennej urody. Choć na ściankach wygląda pięknie, paparazzi wciąż przyłapują ją z podkrążonymi oczami i zmartwioną miną. Niedawno pojawiły się informacje, że związała się z Jamiem Foxxem, a nawet, że spodziewa się dziecka. Jednak zdjęcia nie potwierdziły, by faktycznie była w ciąży. Jak wygląda teraz? Naszym zdaniem lepiej.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Myślicie, że to sekta scjentologów przysparza Kate tyle zmartwień?

 

 

JM