Księżniczka Charlotte kończy rok. Są nowe zdjęcia! Zrobiła je księżna Kate. "Mała coraz bardziej przypomina Elżbietę"

Księżniczka Charlotte 2. maja skończy rok. Z tej okazji rodzina królewska podzieliła się najnowszymi zdjęciami dziewczynki. Jest przeurocza!
Charlotte kończy rok Są nowe zdjęcia! Zrobiła je księżna Kate Księżniczka Charlotte 2 maja kończy rok. Z tej okazji rodzina królewska podzieliła się najnowszymi zdjęciami dziewczynki. Jest przeurocza! Księżniczka Charlotte nie uczestniczy w oficjalnych wydarzeniach - jest na to zdecydowanie za mała. Jej ostatnie oficjalne zdjęcia widzieliśmy w listopadzie, kiedy skończyła pół roku, była też obecna na zdjęciach wykonanych z okazji 90. urodzin królowej Elżbiety. Teraz najmłodsza członkini brytyjskiej rodziny królewskiej doczekała się własnej sesji zdjęciowej. Fotografie Charlotte wykonała księżna Kate. Księżniczka pozuje w swoim rodzinnym domu w Norfolk. Mamy nadzieję, że zdjęcia spodobają się Wam tak bardzo jak nam - czytamy na Twitterze Kensington Palace. Internauci (podobnie jak my) są zachwyceni fotografiami i trudno się dziwić - księżniczka to ulubienica Brytyjczyków. Wiele osób natychmiast zaczęło doszukiwać się podobieństwa małej do... królowej Elżbiety. Jest bardzo podobna do prababci - pisali. Ma spojrzenie Elżbiety! Jest słodka. Dziękujmy Bogu, że Kate dołączyła do rodziny królewskiej. Pojawiły się też głosy, że bardzo przypomina brata. Wygląda identycznie jak George.

Księżniczka Charlotte nie uczestniczy w oficjalnych wydarzeniach - jest na to zdecydowanie za mała. Jej ostatnie oficjalne zdjęcia widzieliśmy w listopadzie, kiedy skończyła pół roku, była też obecna na zdjęciach wykonanych z okazji 90. urodzin królowej Elżbiety. Teraz najmłodsza członkini brytyjskiej rodziny królewskiej doczekała się własnej sesji zdjęciowej. Fotografie Charlotte wykonała księżna Kate. Księżniczka "pozuje" w swoim rodzinnym domu w Norfolk.

 

 

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ CHARLOTTE >>

 

Mamy nadzieję, że zdjęcia spodobają się Wam tak bardzo jak nam - czytamy na Twitterze Kensington Palace.

Internauci (podobnie jak my) są zachwyceni fotografiami i trudno się dziwić - księżniczka to ulubienica Brytyjczyków. Wiele osób natychmiast zaczęło doszukiwać się podobieństwa małej do... królowej Elżbiety.

Jest bardzo podobna do prababaci - pisali.
Ma spojrzenie Elżbiety!
Jest słodka. Dziękujmy Bogu, że Kate dołączyła do rodziny królewskiej.

Pojawiły się też głosy, że bardzo przypomina brata.

Wygląda identycznie jak George.

Też widzicie podobieństwo do brytyjskiej królowej? ;)

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (13)
Księżniczka Charlotte kończy rok. Są nowe zdjęcia! Zrobiła je księżna Kate. "Mała coraz bardziej przypomina Elżbietę"
Zaloguj się
 • Gość: Dinah

  Oceniono 11 razy 7

  moim zdaniem jest bardziej podobna do matki :) Kate i William robią bardzo ładne, przesłodkie dzieci. oglądając już jedno zdjęcie małego George'a można przedawkować cukier, ale zdjęcia z Charlotte... albo z George'm i Charlotte... to już w ogóle ;)

 • Gość: marta

  Oceniono 6 razy 4

  jest bardzo podobna do matki kate, zwłaszcza na zdjęciach sprzed pół roku

 • Gość: beta

  Oceniono 1 raz 1

  I George i Charlotte są podobne do obojga rodziców i przy okazji, ta mała wygląda, jak brat jeszcze niedawno.

 • Gość: mu

  Oceniono 3 razy 1

  Fajna ta Szarlotka

 • n5

  Oceniono 2 razy 0

  Syn podobny do niej, a córka to wykapany ojciec (Wiliam jest jakby nie patrzeć też trochę podobny do Elzbiety - te same długie policzki i zaokrąglona żuchwa.
  Wróżę, że syn będzie ten przystojny (kolory i prawdopodobnie więcej genów odziedziczonych po matce - moze nie wyłysieje i będzie mieć ciekawą twarz (kate ma męskie rysy więc on powinien je mieć tym bardziej) natomoiast córka niestety podobna do ojca, choć teraz urocza, to później mogą wyjść mankamenty urody tatusia.
  Ale to najczęstsza kombinacja, ze syn do matki a corka do ojca jest podobna

 • Gość: Ula

  Oceniono 2 razy 0

  George jest ładny, ale ta mała już nie bardzo.

 • zacisze16

  Oceniono 4 razy 0

  pierwsza fotka to oczy Elżbiety II... będzie pięknością za kilkanaście lat...

 • Gość: emm

  Oceniono 1 raz -1

  Nos ma jednak po ojcu i ksieznej Di:) Slodkie dziecko

 • Gość: ksiadz na glodzie

  Oceniono 1 raz -1

  *********!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX