Księżna Kate na okładce "Vogue'a"! Zdjęcie Diany zachwycało, a jej? "Jest naturalnie piękna, po co tyle poprawek?"

Księżna Kate pojawi się na prestiżowej okładce brytyjskiego wydania magazynu "Vogue". Sesja zdjęciowa nie wszystkim przypadła do gustu.
Kate na okładce "Vogue'a" Zdjęcie Diany zachwycało, a jej? Księżna Kate pojawi się na prestiżowej okładce brytyjskiego wydania magazynu "Vogue". Sesja zdjęciowa nie wszystkim przypadła do gustu. Księżna Kate zdobiła już setki okładek, ale na swoją najważniejszą musiała poczekać kilka lat. W końcu nadarzyła się wyjątkowa okazja. "Vogue" świętuje setne urodziny, a na brytyjskim wydaniu jubileuszowego numeru magazynu znalazła się właśnie piękna żona księcia Williama. Okładkę i kilka zdjęć z sesji możemy już zobaczyć - na przykład na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Facebooku. Internauci nie są zadowoleni z efektów pracy fotografa, a przede wszystkim... grafika. Niemal wszyscy komentujący uważają, że na twarzy księżnej zbyt wyraźnie widać ślady ingerencji programów "poprawiających" urodę. Chciałbym, żeby zostawili ją w spokoju i pokazali taką, jaka jest - napisał jeden z internautów. - To naturalnie piękna kobieta, co tu poprawiać? Moim zdaniem na żywo jest dużo piękniejsza. Na tych zdjęciach wygląda jak młody chłopiec. Jej brwi są okropne. Zbyt pełne i ciemne. Dlaczego zrobili to osobie, która jest tak piękna?! Na okładce "Vogue'a" znalazła się też księżna Diana. Jak wypada w porównaniu z Kate? Owszem, czasy były inne, a zdjęcia mniej przerabiane, ale mamy wrażenie, że dużo lepiej.

Księżna Kate zdobiła już setki okładek, ale na swoją najważniejszą musiała poczekać kilka lat. W końcu nadarzyła się wyjątkowa okazja. "Vogue" świętuje setne urodziny, a na brytyjskim wydaniu jubileuszowego numeru magazynu znalazła się właśnie piękna żona księcia Williama. Okładkę i kilka zdjęć z sesji możemy już zobaczyć - na przykład na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Facebooku.

Internauci nie są zadowoleni z efektów pracy fotografa, a przede wszystkim... grafika. Niemal wszyscy komentujący uważają, że na twarzy księżnej zbyt wyraźnie widać ślady ingerencji programów "poprawiających" urodę.

Chciałbym, żeby zostawili ją w spokoju i pokazali taką, jaka jest - napisał jeden z internautów. - To naturalnie piękna kobieta, co tu poprawiać?
Moim zdaniem na żywo jest dużo piękniejsza. Na tych zdjęciach wygląda jak młody chłopiec.
Jej brwi są okropne. Zbyt pełne i ciemne. Dlaczego zrobili to osobie, która jest tak piękna?!

Na okładce "Vogue'a" znalazła się też księżna Diana. Jak wypada w porównaniu z Kate? Owszem, czasy były inne, a zdjęcia mniej przerabiane, ale mamy wrażenie, że dużo lepiej.

 

Księżna Diana Vogue/screen

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (9)
Księżna Kate na okładce "Vogue'a"! Zdjęcie Diany zachwycało, a jej? "Jest naturalnie piękna, po co tyle poprawek?"
Zaloguj się
 • n5

  Oceniono 4 razy 4

  Jak już chcieli ingerować photoshopem to trzeba było jej rysy twarzy złagodzić a nie wyostrzyć jeszcze bardziej, bo i tak ma bardzo ostre.,
  Masakra, na tych zdjęciach wygląda odpychająco. Te brwi wyglądają jak męskie szczoty.

 • stach_79

  Oceniono 4 razy 4

  Wygląda jak facet, a poza tym widać że się starzeje... no i jest mały photoshop - brwi, zęby (poprawione).

 • greta

  Oceniono 1 raz 1

  bo ja wiem.. dla mnie wygląda tak samo

 • Gość: ania

  0

  obydwie piekne...

 • Gość: doda

  0

  obydwie Panie sa piekne..

 • Gość: Misiek

  Oceniono 1 raz -1

  jakie to głupie i daremne... Duperele. "Po co retusz" ? Nie podoba się gazeta - nie kupuj gazety. Proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX