Mała Ania w wersji naturalnej. Inna osoba! A czy ładnie? "Udowadnia, że kobieta bez makijażu..."

Mała Ania nie ukrywa, że z "naturalnością" niekoniecznie jej po drodze i chętnie korzysta z różnych dobrodziejstw w celu podkreślenia urody. Takie selfie to zaskoczenie.
Mała Ania naturalnie Inna osoba! Mała Ania nie ukrywa, że z naturalnością jej nie po drodze i chętnie korzysta z różnych dobrodziejstw w celu podkreślenia urody. Takie selfie to zaskoczenie. O Małej Ani mówi się, że przeszła największą metamorfozę ze wszystkich uczestniczek "Warsaw Shore". Okazuje się, że bez wszystkich "ulepszaczy" nadal prezentuje się bardzo ładnie. Ania pokazała na Instagramie zdjęcie tuż przed pójściem spać - bez makijażu i charakterystycznych doczepianych rzęs. Internautom bardzo się w takiej wersji spodobała. Naturalnie i ślicznie. Delikatna Mała. Udowodniła, że kobieta bez makijażu wygląda pięknie - pisali w komentarzach.

O Małej Ani mówi się, że przeszła największą metamorfozę ze wszystkich uczestniczek "Warsaw Shore". Okazuje się, że bez wszystkich "ulepszaczy" nadal prezentuje się bardzo ładnie. Ania pokazała na Instagramie zdjęcie tuż przed pójściem spać - bez makijażu i charakterystycznych doczepianych rzęs.

 

Dobranoc ;*

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Aleksandrzak (@maluchws)

Dobranoc ;*

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Aleksandrzak (@maluchws)

 

Internautom bardzo się w takiej wersji spodobała.

Naturalnie i ślicznie.
Delikatna Mała.
Udowodniła, że kobieta bez makijażu wygląda pięknie - pisali w komentarzach.

A co Wy myślicie?

 

 

EK