Agnieszka Szulim kusi w seksownym bikini. Pokazała DUŻO. "Fajny tyłek"

Agnieszka Szulim pochwaliła się efektami ćwiczeń na zorganizowanym na egzotycznym Mauritiusie obozie treningowym Ewy Chodakowskiej. Robią wrażenie?
Agnieszka Szulim pokazuje ciało Dziennikarka na obozie treningowym Ewy Chodakowskiej Agnieszka Szulim od kilku dni chwali się w sieci zdjęciami iście rajskich widoków. Dziennikarka wyjechała wraz z Joanną Przetakiewicz na obóz treningowy Ewy Chodakowskiej, który trenerka zorganizowała na... Mauritiusie. Wygląda na to, że pomimo warunków sprzyjających leniuchowaniu na plaży, Szulim nie odpuszcza treningowego reżimu, a efektami ćwiczeń postanowiła pochwalić się w typowy dla siebie sposób - publikując gorąca zdjęcie! Na fotografii, która trafiła ostatnio na jej profil na Instagramie, widzimy stojącą plecami do aparatu dziennikarkę w bikini. Zdjęcie wywołało zachwyt wśród fanów Agnieszki Szulim, którzy szybko zasypali ją komplementami. Świetna sylwetka i klimatyczne zdjęcie! Aga, jesteś moją muzą! - pisali internauci. Myślicie, że ten wyjazd Agnieszka Szulim wliczy sobie w koszty przygotowań do ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem?

Agnieszka Szulim od kilku dni chwali się w sieci zdjęciami iście rajskich widoków. Dziennikarka wyjechała wraz z Joanną Przetakiewicz na obóz treningowy Ewy Chodakowskiej, który trenerka zorganizowała tym razem na... Mauritiusie.

Wygląda na to, że pomimo warunków sprzyjających totalnemu relaksowi, Szulim nie odpuszcza treningowego reżimu, a efektami ćwiczeń postanowiła pochwalić się w typowy dla siebie sposób - publikując gorąca zdjęcie!

Na fotografii, która trafiła ostatnio na jej profil na Instagramie, widzimy stojącą plecami do aparatu dziennikarkę w bikini, która osłania kształtną pupę wzorzystym pareo.

Zdjęcie wywołało zachwyt pośród fanów Agnieszki Szulim, którzy szybko zasypali ją lawiną komentarzy:

Świetna sylwetka i klimatyczne zdjęcie!
Aga, jesteś moją muzą!
Mega figura! Ogień! - pisali internauci.
Fajny tyłek.

Myślicie, że ten wyjazd Agnieszka Szulim wliczy sobie w koszty przygotowań do ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? :)

 

IN