Maria Maciejowska walczy o życie syna. Gwiazda serialu "Niania" prosi o pomoc

Maria Maciejowska w serialu "Niania" wcieliła się w rolę najstarszej córki Maksymiliana Skalskiego. Potem zniknęła z show-biznesu. Teraz prosi o pomoc dla chorego na białaczkę synka.

Maria Maciejowska zdobyła ogromną popularność dzięki roli w serialu "Niania", w którym zagrała najstarszą córkę Maksymiliana Skalskiego, Małgosię.

Choć aktorce wróżono kolejne sukcesy, ta postanowiła po zakończeniu produkcji sitcomu wycofać się z show-biznesu. Teraz okazuje się jednak, że 26-latka ma dzisiaj dużo poważniejsze problemy, niż martwienie się o swoją karierę aktorską.

Syn Maciejowskiej, 3-letni Tymon, choruje na białaczkę limfoblastyczną. Aktorka za pośrednictwem Fundacji Spełnionych Marzeń poprosiła o pomoc dla chłopca:

Często nie możemy wyjść na spacer, nigdy spotykać się z innymi dziećmi, a widok "zakazanego" placu zabaw wywołuje płacz ( ). Dla mnie jako samotnej matki to nie tylko przeżywanie fizycznego i psychicznego cierpienia dziecka, ale problem z tak prozaicznymi sprawami, jak codzienne zakupy, czy dojazd do szpitala, ponieważ zarówno sklep jak i komunikacja miejska to punkty na długiej liście "zakazanych" miejsc". Dzięki Państwa pomocy będę miała możliwość, za okazaniem imiennych faktur dotyczących wyłącznie leczenia i rehabilitacji dziecka, uzyskać zwrot części poniesionych kosztów. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się nam pomóc - pisze Maria Maciejowska.

 

Maria Maciejowska walczy o zdrowie synkaFacebook.com

 

Trzymamy kciuki za zdrowie małego Tymka!

 

IN

Więcej o:
Komentarze (4)
Maria Maciejowska walczy o życie syna. Gwiazda serialu "Niania" prosi o pomoc
Zaloguj się
 • Gość: Qwerty

  Oceniono 3 razy 3

  Poziom komentarzy równy poziomowi komentujących: zageszczone szambo i sto metrów mułu. Wstyd.

 • Gość: KK

  Oceniono 12 razy -6

  a szanowny tatuś gdzie? może by przynajmniej groszem sypnął a nie zostawiał chorego syna w potrzebie

 • Gość: hamlet

  Oceniono 14 razy -8

  Z naszych "Mediów" wynika, że wszelkiego rodzaju nieszczęścia dotykają tylko "Celebrytów" a inni "Śmiertelnicy" nie zasługują na wsparcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX